Ostatnia tura rekrutacji na studia na Wydziale Zarządzania UW

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę na czas okreśłony w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania; Zakładzie Cywilno-Prawnych Problemów Zarządzania. Termin składania aplikacji upływa 15 stycznia 2020 r.

Wydział Zarządzania UW zajął I miejsce w Polsce, II w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

Tegoroczna konwencja międzynarodowego rankingu Eduniversal, odbyła się w dniach: 26-29 października 2019 r., w Bangkoku. Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe ze 154. krajów.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin składania aplikacji upływa 15 grudnia 2019 roku.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 10.12.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Luterek pt.: "Determinanty modelu pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce." Praca została napisana pod kierunkiem naukowym dr hab., prof. UW Teresy Czerwińskiej oraz promotora pomocniczego dr. Piotra Jaworskiego.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Spotkanie informacyjne 4EU+

5 grudnia w godz. od 9.00 do 11.30 w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące działań zaplanowanych dla Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Sojuszu 4EU+ oraz projektu „Uniwersytety Europejskie”. Mogą wziąć w nim udział wszyscy członkowie społeczności UW. Więcej infromacji znajduje się pod poniższym linkiem.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 02.12.2019 r. o godz. 16.30 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Bogdana Szafrańskiego pt.: "Możliwość adaptacji w Polsce amerykańskich rozwiązań emerytalnych opartych na pracowniczej własności akcji”. Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Andrzeja Sopoćko.

III edycja konkursu: Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego rozstrzygnięta

21 listopada podczas uroczystej gali zorganizowanej w dawnej Bibliotece UW, ogłoszono wyniki III edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

e-usługi UW - innowacje na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszany na spotkanie, które odbędzie się  3 grudnia br. w siedzibie Wydziału Zarządzania UW, promujące usługi zrealizowane w projekcie „e-UW- rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego związanych z edukacją”. Nieograniczony, mobilny dostęp do zasobów bibliotecznych (E-wypożyczalnia) oraz możliwość pracy zdalnej - Wirtualne laboratoria komputerowe. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 w Auli C.

Konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu – IwZ’2019”

uprzejmie informujemy, że w dniach 28-29 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie się konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu – IwZ’2019”, której współorganizatorem jest Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania.

Projekt EIT Food - Games of Food

Wydział Zarządzania kształci liderów biznesu i przedsiębiorców oraz prowadzi szeroką działalność badawczą i naukową. Pracownicy naukowi Wydziału zaangażowani są w liczne międzynarodowe projekty – w tym w projekt EIT Food „Games of Food”. Jego celem jest zwiększenie wiedzy i świadomości na temat zdrowego odżywiania, zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia, poprzez projektowanie i stosowanie gier typu escape room.

Nagroda PAN dla profesora Przemysława Hensla

Z radością informujemy, że profesor Przemysław Hensel został nagrodzony w XIII Konkursie Na Prace Naukowe, organizowanym przez Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk.

19 listopada nagroda została przyznana za pracę Legitymizacja badań organizacji, wydaną przez PWN w 2017 roku.