Spotkania informacyjne dotyczące legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie Polski

Sekcja Zagraniczna Biura Spraw Studenckich, wspólnie z Międzynarodową Organizacją ds. Migracji, organizuje spotkania informacyjne dotyczące zagadnień związanych z legalizacją pobytu cudzoziemców na terenie Polski.

Przedstawiciele Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji omówią podczas spotkań między innymi następujące zagadnienia:

• Różnice pomiędzy wizą studencką a zezwoleniem na pobyt czasowy w celu kształcenia się na studiach
  • Zezwolenie na pobyt stały w Polsce
  • Podjęcie stażu/praktyk podczas studiów
  • Podjęcie pracy podczas studiów i po studiach
  • Legalizacja pobytu na podstawie polskiego pochodzenia
  • Uprawnienia wynikające z posiadania Karty Polaka oraz polskiego pochodzenia

W związku z tym, że zrozumienie polskiego prawa i procedur sprawia największe trudności studentom nie znającym języka polskiego, zaplanowane zostały dwa spotkania:

• spotkanie przeprowadzone w języku angielskim odbędzie się w środę 21 października 2015 r. o godz. 14.30;
  • spotkanie w języku rosyjskim odbędzie się w piątek 23 października 2015 r. o godz. 14.30.

Obydwa spotkania będą miały miejsce w budynku dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej i potrwają ok. 60 minut.

Informacja o dokładnym miejscu spotkań zostanie przesłana mailem do zarejestrowanych uczestników.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po dokonaniu rejestracji poprzez wypełnienie formularza znajdującego się pod tym linkiem (spotkanie w języku angielskim) i pod tym linkiem (spotkanie w języku rosyjskim).

Rejestracja na spotkanie 21 października (język angielski) potrwa do 18 października, natomiast na spotkanie, które odbędzie się 23 października (język rosyjski) – do 21 października.

Zapraszamy!

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego na stanowisku specjalisty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kawarskiej pt.: "Nowy Indeks Reguł Fiskalnych dla krajów europejskich jako element stabilizujący zarządzanie publiczne".

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Realizacja Projektu FITOEXPORT w ramach programu GOSPOSTRATEG

Wydział Zarządzania UW został konsorcjantem w Projekcie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pt.: „Zwiększenie konkurencyjności polskich towarów roślinnych na rynkach międzynarodowych poprzez podniesienie ich jakości i bezpieczeństwa fitosanitarnego”.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Organizacja pracy biur Wydziału Zarządzania

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z przerwą świąteczno-noworoczną, wszystkie biura i sekretariaty studiów Wydziału Zarządzania UW będą w dn. 24.12.2018 r. – 01.01.2019 r. nieczynne.

Spotkanie „Laptopowy milioner, czyli jak stworzyć biznes online z sukcesem?” [13.12.2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z absolwentem Wydziału Zarządzania, przedsiębiorcą, panem Cyprianem Iwuciem, który opowie o barierach i szansach związanych z e-commerce oraz kierunkach rozwoju handlu internetowego.