Sukces Wydziału Zarządzania UW w rankingu Eduniversal

W najnowszym rankingu Eduniversal, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, po raz kolejny, zajął czołowe lokaty w Polsce i regionie.

Dziekani biorący udział w głosowaniu, ocenili 1000 biznesowych uczelni wyższych ze 154 krajów świata.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął 1 miejsce w Polsce, uzyskując największą liczbę głosów.

W regionie Europy Wschodniej, zajęliśmy 3. lokatę,  po Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze i Uniwersytecie w Sankt Petersburgu.

Na naszym kontynencie pierwszą pozycję w rankingu obejmuje London Business School, natomiast Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego uplasował się na 34. pozycji.

Liczba dziekańskich głosów oddanych na naszą uczelnię uplasowała WZ UW na 59. pozycji w rankingu obejmującym cały świat.

Na uroczystej gali, zorganizowanej w Uniwersytecie Harvarda, dziekan Wydziału Zarządzania UW- prof. dr hab. Jan Turyna, odebrał statuetkę lidera rankingu Eduniversal, przyznaną naszemu Wydziałowi.

To jest sukces nas wszystkich!

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, którego celem jest docenienie innowacyjnej i przedsiębiorczej działalności Studentów i Absolwentów UW.

Konsultacje indywidualne "Fundusze UE jako zewnętrzne źródło finansowania działalności gospodarczej" [27.11.2018]

Serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje, poświęcone możliwościom pozyskania środków unijnych, które odbędą się 27 listopada 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w XI edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Kurs „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach  „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”, realizowanych na Uniwersytecie Warszawskim w ramach „Programu Indywidualizacji Kształcenia”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości.

Inauguracja programu Klasy Patronackie Wydziału Zarządzania

9 listopada 2018 r. odbyła się inauguracja programu "Klasy patronackie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego" z udziałem Dziekana Wydziału Zarządzania, Prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.

Rekrutacja do Programu MOST

31 października br. rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni roku ak. 2018/19 do programu MOST – ogólnokrajowego programu wymiany studenckiej.

Wykład "Culture, personality, and entrepreneurship"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW zaprasza na wykład gościnny Profesora Michaela Minkova z Varna University of Management w Bułgarii pt "Culture, personality, and entrepreneurship". Wykład odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) w godzinach 16:30-17:30.

FinTech & InsurTech Digital Congress (13-14.11.2018 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji FinTech & InsurTech Digital Congress, objętej honorowym patronatem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja: Strategie Elektromobilności dla Samorządów; 13 listopada 2018

Zapraszamy do udziału w konferencji, która pozwoli na zapoznanie się z warunkami pozyskania wsparcia na stworzenie Strategii Elektromobilności dla Samorządów, zasadami przygotowania Strategii dostosowanej do lokalnych warunków, obowiązkami wynikającymi z ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, możliwościami łączenia elektromobilności z mobilnością współdzieloną i smart city.

Rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie

Została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie Wydziału Zarządzania. Rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia doktoranckie oraz zapisy na rozmowę kwalifikacyjną trwają do 15 listopada 2018 r.