Program Excecutive MBA najbardziej prestiżowym programem MBA w Polsce

8 grudnia 2015 roku Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła wyniki Rankingu Najlepszych Programów MBA w Polsce – "MBA Perspektywy 2015". Program Executive MBA został uznany za najbardziej prestiżowy Program MBA w Polsce.

W klasyfikacji ogólnej rankingu, Studia Excecutive MBA, prowadzone przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły II miejsce.

Więcej informacji znajduje się na:

- stronie Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW oraz

- stronie magazynu "Perspektywy"

Wybory członków Rady Konsultacyjnej ds. Studenckiego Ruchu Naukowego

31 stycznia 2020 roku odbędzie się Zgromadzenie Przedstawicieli Organizacji Studenckich Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas Zgromadzenia przeprowadzone zostaną wybory pięciu nowych członków Rady ds. Studenckiego Ruchu Naukowego Uniwersytetu Warszawskiego. Kandydatury członków Rady można zgłaszać do 24 stycznia 2020 r.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony  w grupie badawczo-dydaktycznej w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania. Termin składania aplikacji upływa 20 lutego 2020 r.

Szkolenia dla pracowników UW, dotyczące ochrony danych osobowych

uprzejmie informujemy, że wszystkich pracowników Uczelni obowiązują szkolenia dotyczące ochrony danych osobowych.

Na stronie http://odo.uw.edu.pl w zakładce „szkolenie” zostały umieszczone nowe terminy szkoleń stacjonarnych.

Na stronie https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/ (zakładka: szkolenia dostępne dla wszystkich pracowników) dostępne jest szkolenie w wersji e-learningu.

Wybory 2020 na UW

Wiosną 2020 roku na Uniwersytecie Warszawskim odbędą się, między innymi, wybory Rektora uczelni na kadencję 2020-2024, a także wybory członków Senatu UW. Wcześniej odbędą się wybory członków Kolegium Elektorów, którzy wybiorą Rektora. O terminach zebrań wyborczych w poszczególnych okręgach będą informowały właściwe komisje wyborcze.

Rejestracja do grup ćwiczeniowych

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się rejestracja do grup ćwiczeniowych na semestr letni r.a. 2019/2020.

Rejestracja, która dotyczy wszystkich Studentów studiów licencjackich oraz magisterskich, zostanie zamknięta 22 stycznia 2020 r.

Szczegóły znajdują się pod poniższym linkiem.

Spotkanie informacyjne dotyczące stypendiów Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych Wydziału Zarządzania UW na spotkanie informacyjne z koordynatorem programu Fulbrighta, podczas którego zostanie przedstawiona oferta programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w godz. 10.00-11.00, w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Konferencja FUROG 2020: Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego.

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w ramach cyklu spotkań „Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych" - pod tytułem: "Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego".

Konferencja odbędzie się 2 marca 2020 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i młodej kadry akademickiej UW

Uprzejmie informujemy, że trwa druga tura rekrutacji do II edycji programu „PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i młodej kadry akademickiej”, która potrwa do 31 stycznia 2020 r. Program ten, ma na celu podniesienie kompetencji młodej kadry naukowej UW w dziedzinie prowadzenia międzynarowych badań dotyczących Azji Wschodniej.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania; Zakładzie Cywilno-Prawnych Problemów Zarządzania. Termin składania aplikacji upływa 15 stycznia 2020 r.

II Konferencja naukowa: Interdisciplinarity in Health and Health Care

Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz z partnerami: Wydziałem Ekonomiczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydziałem Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zapraszają do udziału w II Konferencji naukowej: Interdisciplinarity in Health and Health Care. Tematem przewodnim będzie Sztuczna inteligencja w służbie człowieka. Konferencja odbędzie się 6-7 lipca 2020 r., w Warszawie.

Egzaminy ceryfikacyjne z języków obcych

Drodzy Studenci studiów licencjackich,

uprzejmie informujemy, że rejestracja na egzaminy certyfikacyjne z języków obcych zakończy się 22 stycznia 2020 r.

Szczegóły dotyczące egzaminów znajdują się pod poniższym linkiem

Harmonogram egzaminów znajduje się pod poniższym linkiem

Wydział Zarządzania UW zajął I miejsce w Polsce, II w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

Tegoroczna konwencja międzynarodowego rankingu Eduniversal, odbyła się w dniach: 26-29 października 2019 r., w Bangkoku. Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe ze 154. krajów.