Debata "GameDev Talks" (13.01.2016)

Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na debatę polskich twórców gier komputerowych "GameDev Talks". Odbędzie się ona dnia 13 stycznia o godzinie 18:00 w Auli A Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/952558934823875/

Serdecznie zapraszamy!

Wybory 2020 na UW

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak bierze udział w wyborach na rektora Uniwersytetu Warszawskiego. Na stronie internetowej www.alojzynowak.pl został opublikowany program wyborczy Kandydata oraz inne informacje, przybliżające jego sylwetkę i dotychczasowe dokonania.

Szkoła letnia dla Studentów WZ UW

Studenci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego po raz kolejny zostali zaproszeni do uczestnictwa w Economic Summer Program Cyprus: Global Finance. Jest to program edukacyjny, współrealizowany przez cztery uczelnie: London School of Economics and Political Science, Lomonosov Moscov State University, Cyprus Center for Intercultural Studies – University of Nicosia oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

The Practice of Innovation and Entrepreneurship - zajęcia w ramach współpracy z uczelniami izraelskimi

Studenci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego biorą udział w zajęciach The Practice of Innovation and Entrepreneurship, prowadzonych w dniach 24-27 lutego 2020r., przez: dr. Dana Kaufmana z Sapir College i Ben Gurion University oraz p. Nira Reuvena.

Konferencja AACSB

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego posiada akredytację EQUIS, która jest przyznawana najlepszym uczelniom biznesowym na świecie. W 2020 roku przeprowadzana będzie procedura reakredytacyjna, która wymagać będzie zaangażowania całej społeczności Wydziału. Proces akredytacyjny ma charakter ciągły i wymaga, między innymi, pozostawania w ciągłym kontakcie z organizacjami akredytacyjnymi poprzez udział w konferencjach i seminariach, dotyczących poprawy jakości edukacji biznesowej i badań.

Wizyta Rumuńskiej Rodziny Królewskiej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rumuńską Rodziną Królewską, które odbędzie się 6 marca br. na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Auli B, o godz. 10.00. Podczas spotkania odbędzie się dyskusja na temat „Współczesny rozwój Rumunii: ekonomia, stosunki międzynarodowe, edukacja”, oraz sesja pytań i odpowiedzi z udziałem gości.

Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla dr. hab. prof. ucz. Tomasza Zalegi

19 lutego 2020 r. w Toruniu odbyła się Gala Nauki Polskiej, będąca kulminacyjnym wydarzeniem związanym z obchodzonym po raz pierwszy, nowym świętem państwowym – Dniem Nauki Polskiej. Podczas tej uroczystości wręczono Nagrody Prezesa Rady Ministrów oraz Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Z dumą informujemy, że jednym z wyróżnionych Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, został Pan dr hab. prof. ucz. Tomasz Zalega.

Wywiad z prof. dr. hab. Alojzym Z. Nowakiem w "Polityce"

Szanowni Państwo, w tygodniku "Polityka" z 19 lutego 2020 r., został opublikowany wywiad, przeprowadzony z dziekanem Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Alojzym Z. Nowakiem. Tekst dotyczy przyszłości uczelni wyższych w Polsce i w tym kontekście przybliża również sylwetkę naszego Wydziału. Polecamy lekturę artykułu, który jest dostępny na stronie internetowej "Polityki", pod poniższym linkiem - tutaj

Wywiad z prof. dr. hab. Alojzym Z. Nowakiem w dzienniku "Rzeczpospolita"

W dzienniku "Rzeczpospolita" z 19 lutego 2020 r. ukazał się wywiad przeprowadzony z dziekanem Wydziału Zarządzania UW, dotyczący ryzyka informacyjnego, jego przyczyn i konsekwencji wystąpienia dezinformacji.  Prof. Alojzy Z. Nowak przedstawia w nim analizę tego obecnie często występującego zjawiska. Pełny tekst artykułu jest dostępny na stronie internetowej dziennika "Rzeczpospolita" pod poniższym linkiem - tutaj

Dyplomy dla Warszawy

Serdecznie zachęcamy naszych Studentów i Absolwentów do wzięcia udziału w konkursie ogłoszonym przez Prezydenta m.st. Warszawy. Do udziału w konkursie zaproszeni są autorzy prac magisterskich i rozpraw doktorskich obronionych na warszawskich uczelniach w 2019 roku. Ocenione zostaną prace dotyczące rozwoju Warszawy.

Konferencja FUROG 2020: Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego.

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w ramach cyklu spotkań „Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych" - pod tytułem: "Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego".

Konferencja odbędzie się 2 marca 2020 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oferta dotyczy okresu od 3 czerwca do 30 września 2020 roku.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania, na podstawie umowy o pracę na czas określony, w grupie badawczo-dydaktycznej.