Plebiscyt "Mistrzowie Sportu UW"

Koło Naukowe Zarządzania Sportem „Get Ready” organizuje drugą edycję plebiscytu na najlepszych Sportowców Uniwersytetu Warszawskiego - ”Mistrzowie Sportu UW”.

Celem plebiscytu oprócz chęci nagrodzenia sportowców jest popularyzacja i zwiększenie prestiżu sportu na poziomie akademickim, integracja środowisk studenckich wokół sportu oraz promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Plebiscyt obejmuje 5 kategorii:

• Sport Profesjonalny (Mężczyzna)
  • Sport Profesjonalny (Kobieta)
  • Sport Amatorski (Mężczyzna)
  • Sport Amatorski (Kobieta)
  • Sport Drużynowy

Aktualnie trwa etap zbierania kandydatur, dlatego serdecznie zapraszamy do dokonywania zgłoszeń, wszystkich  trenujących sport profesjonalnie lub amatorsko lub też zgłaszania znajomych, którzy uprawiają sport.

Link do rejestracji oraz pozostałe informacje znajdują się na stronie wydarzenia na Facebook'u.

Serdecznie zapraszamy!

Dnia 13.07.2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Ilony Szwedziak w trybie hybrydowym w budynku Wydziału Zarządzania w sali B 205 przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Tytuł rozprawy: Rola interesariuszy w funkcjonowaniu sektora gospodarczego. Studium przypadku polskiego sektora ciepłowniczego.

Dnia 15.07.2022 r. o godz. 09:45 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Koval w trybie hybrydowym w budynku Wydziału Zarządzania w sali B 205 przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Tytuł rozprawy: Impact of communication style compatibility on leadership outcomes in multinational organizations.

Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Nowa książka dra Mateusza Gajdy

Z przyjemnością informujemy, że dr Mateusz Gajda wydał nową książkę pt. „Przemoc w pracy. Środki ochrony prawnej i metody przeciwdziałania”. Autor poddaje analizie przepisy polskiego prawa związane z przeciwdziałaniem przemocy w pracy, a także podaje liczne praktyczne porady dla pracodawców zainteresowanych podjęciem walki z przemocą w miejscu zatrudnienia.

Obejrzyj tutoriale i aplikuj na studia z łatwością!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami rekrutacyjnymi, przygotowanymi przez Biuro ds. Rekrutacji UW.
Przedstawiamy cztery tutoriale, które w prosty i czytelny sposób omawiają ścieżkę rekrutacji na studia – od założenia konta w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów UW po złożenie wymaganych dokumentów.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy przygotowuje Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

Uniwersytet Warszawski został oceniony jako najlepsza uczelnia akademicka w Polsce – według najnowszego rankingu „Perspektyw”. Uzyskaliśmy wskaźnik  rankingowy na poziomie 100 procent, natomiast  drugą pozycję zajął Uniwersytet Jagielloński ze wskaźnikiem - 99,4 procent. Na trzeciej pozycji uplasowała się Politechnika Warszawska (wskaźnik - 84 proc.). Czwarte miejsce ex aequo zajęły Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

EFMD Global
EQUIS1