Sukces WZ UW w rankingu Best Masters 2016

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odniósł ogromny sukces w ostatnim światowym rankingu oceniającym studia magisterskie, Eduniversal Best Masters 2016.

Zajęliśmy czołowe miejsca wśród 4000 ocenianych programów studiów, oferowanych przez uczelnie na całym świecie.

Doskonałe wyniki w rankingu to efekt pracy całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Na ręce Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Jana Turyny, przekazano dyplomy przyznane nam w następujących kategoriach:

Studia  Executive MBA – 3. Miejsce w Europie Wschodniej

Szczegóły - pod linkiem - tutaj

Pierwsze miejsce w Europie Wschodniej zajęły prowadzone na naszym Wydziale, studia GlobalMBA.

Więcej pod poniższym linkiem - tutaj

Trzecią lokatę w regionie Europy Wschodniej zajęły anglojęzyczne studia International Business Program.

Więcej o tej kategorii rankingu - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Rachunkowość – pierwsze miejsce w Europie Wschodniej

Cały ranking kierunku rachunkowość dla Europy Wschodniej - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Zarządzanie środowiskiem zajęły 53. miejsce w rankingu światowym

Ranking kierunku - Zarządzanie Środowiskiem - tutaj

Studia magisterskie o specjalności Doradztwo organizacyjne zajęły  8. miejsce w rankingu światowym

Ranking tej specjalności - pod poniższym linkiem

Magisterskie studia o specjalności Rozwój Potencjału Społecznego otrzymały pierwszą lokatę w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia o specjalności Marketing – 1.miejsce w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - w tym miejscu

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne [18 grudnia 2018 r., godz. 16.00]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 16.00,  foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania [15 grudnia 2018 r., godz. 13.00]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Doktorantów do udziału w wyborach do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania, które odbędą się 15 grudnia 2018 r. od godz. 13.00 w sali B104.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Spotkanie z ekspertem z Citibanku [3 grudnia 2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na wykład "Cykl życia transakcji na rynkach kapitałowych – wyzwania, możliwości, przyszłość.", który odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17.45 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

Panel Ekspercki "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie" [5.12.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie", który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Uchwała Rady Wydziału Zarządzania w sprawie zmian statutu Uniwersytetu Warszawskiego

21 listopada 2018 r. Rada Wydziału Zarządzania UW przyjęła Uchwałę w sprawie zmian Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 15 na kwotę 316 096 zł, otrzymała dr Aleksandra Wąsowska.

Nagroda Prezesa NBP dla dr hab. Małgorzaty Olszak

22 listopada 2018 r. zakończyła się VI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Dr hab. Małgorzata Olszak otrzymała wyróżnienie za pracę pt. „Procykliczność działalności bankowej”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.