Sukces WZ UW w rankingu Best Masters 2016

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odniósł ogromny sukces w ostatnim światowym rankingu oceniającym studia magisterskie, Eduniversal Best Masters 2016.

Zajęliśmy czołowe miejsca wśród 4000 ocenianych programów studiów, oferowanych przez uczelnie na całym świecie.

Doskonałe wyniki w rankingu to efekt pracy całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Na ręce Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Jana Turyny, przekazano dyplomy przyznane nam w następujących kategoriach:

Studia  Executive MBA – 3. Miejsce w Europie Wschodniej

Szczegóły - pod linkiem - tutaj

Pierwsze miejsce w Europie Wschodniej zajęły prowadzone na naszym Wydziale, studia GlobalMBA.

Więcej pod poniższym linkiem - tutaj

Trzecią lokatę w regionie Europy Wschodniej zajęły anglojęzyczne studia International Business Program.

Więcej o tej kategorii rankingu - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Rachunkowość – pierwsze miejsce w Europie Wschodniej

Cały ranking kierunku rachunkowość dla Europy Wschodniej - pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia na kierunku Zarządzanie środowiskiem zajęły 53. miejsce w rankingu światowym

Ranking kierunku - Zarządzanie Środowiskiem - tutaj

Studia magisterskie o specjalności Doradztwo organizacyjne zajęły  8. miejsce w rankingu światowym

Ranking tej specjalności - pod poniższym linkiem

Magisterskie studia o specjalności Rozwój Potencjału Społecznego otrzymały pierwszą lokatę w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - tutaj

Magisterskie studia o specjalności Marketing – 1.miejsce w Europie Wschodniej

Ranking pod linkiem - w tym miejscu

Rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie

Została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie Wydziału Zarządzania. Rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia doktoranckie oraz zapisy na rozmowę kwalifikacyjną trwają do 15 listopada 2018 r.

Wykład Gościnny CARS (19.10.2018)

Laboratorium Lotnictwa Cywilnego Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW ma zaszczyt zaprosić na wykład Prof. Juergena Muellera pt. The New Berlin Airport (BBI): Too late, too expensive and too small! A case study on the politics of airport construction, który odbędzie się 19 października 2018 r. o godz. 17.00 w sali C105 WZ UW.

Nadzwyczajny Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania UW: 20 października 2018

Zarząd  Stowarzyszenia Absolwentów  Wydziału Zarządząnia Uniwersytetu Warszawskiego, na podstawie §18 ust. 1 pkt a), zwołuje Nadzwyczajny Walny Zjazd, który odbędzie się 20 października 2018 r. o godz. 15.30 w Warszawie, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B 106, w siedzibie WZ UW.

Zaproszenie na warsztaty The Digital Innovation Game [22.10.2018]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w warsztatach The Digital Innovation Game. Wydarzenie odbędzie się 22 października 2018 r.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

III Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji

Katedra Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW, serdecznie zapraszają na III Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji, który odbędzie się 14 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania UW. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Szkolenia i spotkania organizowane przez Welcome Point

Welcome Point ma zaszczyt zaprosić wszystkich nowych studentów zagranicznych na spotkania i szkolenia organizowane w październiku na Uniwersytecie Warszawskim.

Międzynarodowa konferencja pt. Judicial Deference in Competition Law [11.10.2018]

11 października 2018 r. CARS WZ UW organizuje w dniu 11 października 2018 r. międzynarodową konferencję pt. Judicial Deference in Competition Law. Jej celem jest przedyskutowanie intensywności sądowej kontroli ustaleń specjalistycznych organów administracji takich jak organy ochrony konkurencji.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.

Sekcje sportowe na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w zajęciach sekcji sportowych na Wydziale Zarządzania.

Godziny adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów WZ UW

Terminarz godzin adaptacyjnych organizowanych dla nowo przyjętych studentów Wydziału Zarządzania na rok akademicki 2018/2019.