Terminy podpięć w USOS

Uprzejmie informujemy, że decyzją Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia, prof. dr hab. Marty Kicińskiej-Habior, w terminie od 18 lutego do 4 marca 2016 r., będzie możliwość podpinania przez studentów w USOSweb przedmiotów realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016.  Dotyczyć to będzie wszystkich przedmiotów, których nie objął mechanizm wymuszania podpięć podczas rejestracji na te przedmioty.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z lutego 2021 r.)

publikujemy aktualne informacje dotyczące organizacji życia akademickiego w Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Zarządzania UW, które  mają związek z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW. Uprzejmie prosimy wspólnotę naszego Wydziału o zapoznanie się z treścią ogłoszeń.

Życzymy optymizmu i zdrowia!

Nowe: ZARZĄDZENIE NR 1/2021 KIEROWNIKA JEDNOSTKI DYDAKTYCZNEJ WZ UW w sprawie szczegółowych zasad organizowania kształcenia na Wydziale Zarządzania UW w semestrze letnim r.a. 2020/21

Rekrutacja do bezpłatnego programu „EIT Food Seedbed 2021”

serdecznie zachęcamy do udziału w rekrutacji do bezpłatnego programu wsparcia innowacyjnej przedsiębiorczości w branży rolno-spożywczej „EIT Food Seedbed 2021”. Program ten wspiera osoby, które mają pomysły na założenie firm typu start-up/spin-off w obszarach związanych z sektorem rolno-spożywczym albo już prowadzą takie firmy. Termin zgłoszeń upływa 10 kwietnia 2021 r.

Zaproszenie na 3. edycję MERA Managerial Empirical Research Arena

zapraszamy na 3. edycję MERA Managerial Empirical Research Arena – platformy dzielenia się wiedzą i wynikami badań empirycznych, dedykowanej doktorantom Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, która odbędzie się 20 lutego br. o godz. 9.00.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Warszawskiego podaje do wiadomości, że 24.02.2021 r. o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr. Marka Dżamana pt.: „Wpływ regulacji na zarządzanie przedsiębiorstwem obrotu gazem ziemnym”.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej. Termin składania aplikacji upływa 5 marca 2021 r.

Zaproszenie do udziału w Konkursie "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, który  skierowany jest do pracowników, studentów i absolwentów UW, zaangażowanych w prowadzenie własnej firmy. W ten sposób Uniwersytet chce docenić tych wszystkich, którzy tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa.

Seminarium pt. "Wyzwania globalne vs. narodowe instrumenty – finanse publiczne w warunkach postępującej globalizacji"

serdecznie zapraszamy na seminarium pt. "Wyzwania globalne vs. narodowe instrumenty – finanse publiczne w warunkach postępującej globalizacji", które odbędzie się 16 marca 2021 roku o godz. 17:00 na platformie Zoom (link po rozwinięciu tekstu). Wprowadzenie przedstawi prof. US dr hab. Sławomir Franek (Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego), komentarz wygłosi prof. dr hab. Marta Postuła (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego). Spotkanie jest drugim w ramach cyklu Seminariów Naukowych pt. "Konkretnie o ekonomii".

Warsztaty online: “Make it visible! Promotion and communication project” - dodatkowa tura

Drodzy Studenci,

Welcome Point i Centrum Wolontariatu Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają Studentów zagranicznych do wzięcia udziału w serii warsztatów online dotyczących promocji i komunikacji w środowisku wielokulturowym, które zostaną przeprowadzone w języku angielskim. Rejestracja trwa do 21 lutego br.

Spotkanie online z Prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem

spotkanie planowane na 29 stycznia br. z prof. Sławomirem Żółtkiem, prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia, zostało odwołane z powodu jego choroby. Nowy termin spotkania planowany jest na luty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania na podstawie umowy o pracę, na czas określony, w grupie badawczo-dydaktycznej.

Festiwal „Imagining the future”

Do 29 stycznia studenci, doktoranci i pracownicy uczelni Sojuszu 4EU+ mogą zgłaszać propozycje projektów na Festiwal Nauki i Kultury, który odbędzie się w czerwcu na Uniwersytecie Sorbońskim. Tematem przewodnim festiwalu jest „Wyobrażenie przyszłości” (Imagining the future), w ramach którego wyodrębniono cztery wątki tematyczne. Organizatorzy zachęcają do zgłaszania wspólnych, międzyuczelnianych projektów, przewidujących aktywne zaangażowanie słuchaczy (w wieku od 15 do 18 lat). Propozycje mogą przybrać różne formy – spotkań, warsztatów, pokazów multimedialnych, wydarzeń artystycznych, konkursów czy gier. Więcej informacji znajduje się na stronie UW pod linkiem w tym miejscu.

Warsztaty online: "Mindfulness in academic and everyday life"

Drodzy Studenci,

Welcome Point zaprasza Studentki i Studentów zagranicznych na warsztaty online "Mindfulness in academic and everyday life". Spotkanie odbędzie się 21 i 22 stycznia w godzinach 11:00-14:30 i zostanie przeprowadzone w języku angielskim. W warsztatach mogą wziąć udział studenci czterech ostatnich semestrów studiów.