Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe (03.03.2016)

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się w czwartek 3. marca 2016 r. o godz. 7.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Gościem najbliższego śniadania będzie Dyrektor Pionu Strategii Poczty Polskiej, pan Artur Natorski, który poruszy temat barier oraz korzyści, jakie może przynieść współpraca dużych firm ze start-upami. Omówiona zostanie także kwestia komunikacji start-upów z korporacjami oraz wskazówki, w jaki sposób nawiązywać długotrwałe relacje oraz jakich błędów się wystrzegać.

Podczas spotkania zaprezentowane będą również potrzeby rozwojowe Poczty Polskiej oraz cele i kryteria potencjalnej współpracy.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

Zapraszamy!

Wydział Zarządzania z kategorią A za działalność naukową

Wydział Zarządzania UW otrzymał kategorię naukową A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Zaproszenie na Jubileusz Profesora Tadeusza Skocznego

Dziekan Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza na konferencję z okazji jubileuszu urodzin Profesora Tadeusza Skocznego, która odbędzie się 27 października 2017 r. od godz. 11.00. Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w uroczystości poprzez wysłanie maila do pani Niny Łazarczyk na adres Nlazarczyk@wz.uw.edu.pl.

Airline Regulatory and Antitrust Conference [20 października 2017]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych (CARS) ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Lotniczą CARS, która odbędzie się 20 października 2017 r. na Wydziale Zarządzania UW w sali B-205.

Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zaprasza do udziału w XI edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 20 października 2017 roku odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich: mgr Katarzyny Zarańskiej oraz mgr. Konrada Łuczaka.

Zapraszamy do Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają przedsiębiorców, innowatorów i właścicieli startupów do udziału w I edycji Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017.

Inauguracja 2017/2018 – listy gratulacyjne

Uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która na Wydziale Zarządzania UW odbyła się 3 października, zaszczycili obecnością znamienici goście, a na ręce Dziekana – prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka skierowano liczne listy gratulacyjne, adresowane do całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Zasady składania podań studenckich na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Studenci, zachęcamy do zapoznania się z zasadami składania podań studenckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na VI Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2017]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych i Izba rozliczeniowa KDPW_CCP zapraszają na VI Kongres Rynku Kapitałowego, który odbędzie się 6 grudnia 2017 roku.