Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe (13.04.2016)

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się w środę, 13. kwietnia 2016 r. o godz. 7.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Gościem najbliższego śniadania będzie pan Maciej Dudziński, prawnik z Kancelarii Prawnej Pałucki Trusiński Prawo i Podatki sp.j., który opowie o prawie w kontekście prowadzenia startupu, problemach prawnych, z którymi mogą spotkać się startupy, wyborze optymalnej formy prawnej oraz najczęstszych błędach przy podpisywaniu umowy z Inwestorem.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

Zapraszamy!

Wyróżnienia Rektora UW dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania: dr hab. Agnieszka Kacprzak, dr hab. Anna Pawłowska oraz dr hab. Maciej Bernatt otrzymało nagrodę Rektora UW w uznaniu zasług na polu naukowym oraz dydaktycznym.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking" [25.03.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji międzynarodowej Konferencji Naukowej "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking", która odbędzie się 25 marca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie networkingowe [21 marca 2019 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz Prometeia Innovation Fund serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe "Możliwości rozwoju i finansowania start-upów".

Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką

15 marca 2019 r. Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, podpisał list intencyjny o współpracy z przedstawicielami Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zarządzającej nowoczesną internetową platformą edukacyjno-rekrutacyjną YEP.

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania. Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją".

Wakacyjne programy stypendialne dla studentów WZ UW

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown. Uniwersytety przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.