Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 11 maja 2016 roku odbędą się następujące publiczne obrony rozpraw doktorskich:

• O godz. 13.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Bartłomieja Michałowicza pt: "Ankiety ewaluacyjne w szkolnictwie wyższym: wpływ wyboru ewaluatorów".

Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. Grażyny Wieczorkowskiej-Wierzbińskiej.

Recenzenci:

• Prof. dr hab. Renata Siemieńska -Żochowska, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
  • Autoreferat

• O godz. 12.30 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Rosiaka pt: "Federalizm fiskalny a Unia Gospodarcza i Walutowa".

Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.

• Prof. dr hab. Ewa Latoszek, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie [recenzja]
  • Prof. dr hab. Andrzej Wieczorkiewicz, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie [recenzja]
  • Autoreferat

• O godz. 15.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Marcina Jeśki pt: "Konsekwencje stopnia dopasowania cech pracownika do zadań o różnym poziomie standaryzacji procesów".

• Dr hab. Czesław Noworol, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie [recenzja]
  • Dr hab. Jacek Woźniak, prof. WSFiZ, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie [recenzja]
  • Autoreferat

Z pracami doktorskimi oraz recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW.

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego na stanowisku specjalisty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kawarskiej pt.: "Nowy Indeks Reguł Fiskalnych dla krajów europejskich jako element stabilizujący zarządzanie publiczne".

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Realizacja Projektu FITOEXPORT w ramach programu GOSPOSTRATEG

Wydział Zarządzania UW został konsorcjantem w Projekcie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pt.: „Zwiększenie konkurencyjności polskich towarów roślinnych na rynkach międzynarodowych poprzez podniesienie ich jakości i bezpieczeństwa fitosanitarnego”.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.