Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 11 maja 2016 roku odbędą się następujące publiczne obrony rozpraw doktorskich:

• O godz. 13.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Bartłomieja Michałowicza pt: "Ankiety ewaluacyjne w szkolnictwie wyższym: wpływ wyboru ewaluatorów".

Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. Grażyny Wieczorkowskiej-Wierzbińskiej.

Recenzenci:

• Prof. dr hab. Renata Siemieńska -Żochowska, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
  • Autoreferat

• O godz. 12.30 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Rosiaka pt: "Federalizm fiskalny a Unia Gospodarcza i Walutowa".

Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.

• Prof. dr hab. Ewa Latoszek, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie [recenzja]
  • Prof. dr hab. Andrzej Wieczorkiewicz, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie [recenzja]
  • Autoreferat

• O godz. 15.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Marcina Jeśki pt: "Konsekwencje stopnia dopasowania cech pracownika do zadań o różnym poziomie standaryzacji procesów".

• Dr hab. Czesław Noworol, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie [recenzja]
  • Dr hab. Jacek Woźniak, prof. WSFiZ, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie [recenzja]
  • Autoreferat

Z pracami doktorskimi oraz recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW.

Prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz w Uniwersyteckiej Radzie ds. Kształcenia

Senat UW wskazał 5. członków do Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia, która zajmować się będzie koordynowaniem działań strategicznych uczelni w zakresie dydaktyki, rekrutacji i organizacji studiów.

Członkiem Rady został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Prodziekan ds. Studentów i Jakości Kształcenia Wydziału Zarządzania UW.

Serdecznie gratulujemy!

„Równoważni”- kampania na rzecz równego traktowania

„Równoważni” to kampania, której celem jest podkreślenie, że na Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację, a każda osoba, która jej doświadczyła znajdzie wsparcie na uczelni.

Inauguracja Programu Patronackiego WZ UW

16 października 2019 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Programu Patronackiego Wydziału Zarządzania Uniwersyteckiego.

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe; oferujemy 19. interesujących specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na 19. interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Oferujemy studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Spotkanie z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

14 października 2019 r. w godz. 9.30 - 15.30 na Wydziale Zarządzania będzie możliwość spotkania się z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

CARS WZ UW częścią Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego weszło w skład nowo powołanego Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law (EULEN).