Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 11 maja 2016 roku odbędą się następujące publiczne obrony rozpraw doktorskich:

• O godz. 13.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Bartłomieja Michałowicza pt: "Ankiety ewaluacyjne w szkolnictwie wyższym: wpływ wyboru ewaluatorów".

Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. Grażyny Wieczorkowskiej-Wierzbińskiej.

Recenzenci:

• Prof. dr hab. Renata Siemieńska -Żochowska, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
  • Autoreferat

• O godz. 12.30 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Rosiaka pt: "Federalizm fiskalny a Unia Gospodarcza i Walutowa".

Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.

• Prof. dr hab. Ewa Latoszek, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie [recenzja]
  • Prof. dr hab. Andrzej Wieczorkiewicz, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie [recenzja]
  • Autoreferat

• O godz. 15.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Marcina Jeśki pt: "Konsekwencje stopnia dopasowania cech pracownika do zadań o różnym poziomie standaryzacji procesów".

• Dr hab. Czesław Noworol, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie [recenzja]
  • Dr hab. Jacek Woźniak, prof. WSFiZ, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie [recenzja]
  • Autoreferat

Z pracami doktorskimi oraz recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.