Światowy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego (13-14.05.2016)

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Światowym Zjeździe Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 13-14 maja 2016 roku w ramach obchodów 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego.

• 13 maja 2016 r o godz. 9.30 w Auditorium Maximum, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie, odbędzie się Konferencja „Jestem z UW”. W konferencji wezmą udział osoby zgromadzone w największej Sali wykładowej Uniwersytetu, transmisja będzie udostępniona na telebimie zamieszonym przy bramie głównej UW, a relacje na żywo zostaną zamieszczone w mediach społecznościowych.
    Więcej informacji na temat konferencji znajduje się pod poniższym linkiem: tutaj.
  • 13 maja o godz. 19.00 odbędzie się BUW-ing, spotkanie społeczności UW w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej.
    Więcej na temat tego wydarzenia można przeczytać pod poniższym linkiem – tutaj.
  • 14 maja 2016 roku zaplanowano spotkania z Absolwentami Uniwersytetu Warszawskiego w poszczególnych jednostkach. Spotkanie na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się 14 maja 2016 roku o godz. 11.00, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Zapraszamy do oranżerii (parter pomiędzy budynkiem B i C, wejście przez „Royal Catering”).

Spotkanie poprowadzą: Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Jan Turyna oraz Prodziekan ds. nauki – prof. dr hab. Andrzej Wiatrak.

Dziekani opowiedzą, między innymi o dokonaniach naszego Wydziału w zakresie edukacji, badań naukowych i współpracy oraz zapowiedzą zbliżający się Jubileusz 45-lecia Wydziału Zarządzania UW, który obchodzić będziemy już w przyszłym roku.

Wybierających się na spotkanie Absolwentów, uprzejmie prosimy o przyniesienie ze sobą pamiątek z okresu studiów na naszym Wydziale. Prosimy o przyniesienie zachowanych indeksów, zdjęć lub innych pamiątek. Jeżeli wyrazicie Państwo zgodę, zdjęcia pamiątek pokażemy czytelnikom naszej strony internetowej oraz stworzymy galerię w mediach społecznościowych.

Kalendarz wszystkich zaplanowanych w tym dniu spotkań jest opublikowany pod poniższym linkiem – tutaj.

• 14 maja o godz. 17.00 w Parku Sowińskiego przy ul. Elekcyjnej 17, w Warszawie, odbędzie się koncert „Absolwenci Absolwentom”.

Więcej informacji na temat planowanych wydarzeń oraz warunków uczestnictwa znajduje się pod linkiem – tutaj.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.