Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania (08.07.2016)

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 8 lipca 2016 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Absolwenci, chcący wziąć udział w uroczystości, proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa drogą mailową na adres: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie:

• imienia i nazwiska,
  • numeru telefonu komórkowego,
  • tytułu uzyskanego na Wydziale Zarządzania UW,
  • datę obrony pracy dyplomowej.

Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone przez organizatorów drogą mailową. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 lipca 2016 r. W Graduacji mogą wziąć udział tylko osoby, które przystąpią do obrony wyznaczonej najpóźniej na 7 lipca 2016 r. Osoby, przystępujące do obrony w dniach między 4 a 7 lipca 2016 r., prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w Graduacji.

Podczas Graduacji wszyscy odbierający dyplomy wystąpią w biretach i togach. 2 godziny przed rozpoczęciem uroczystości w szatni (bud. C, poziom -1) będzie można nabyć biret (20 zł) i wypożyczyć togę (10 zł).

Na Graduację oraz piknik, który odbędzie się w ogrodach Wydziału Zarządzania  po zakończeniu uroczystości, zapraszamy serdecznie wszystkich Absolwentów z rodzinami i przyjaciółmi!

Zaproszenie na wykład "Mierzenie, ewaluacja i raportowanie zrównoważonego rozwoju" [19.04.2018]

Serdecznie zapraszamy na wykład dr Marioli Zalewskiej "Mierzenie, ewaluacja i raportowanie zrównoważonego rozwoju", który odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A, w Środowiskowym Laboratorium Ciężkich Jonów, ul. Pasteura 5 A, w Kampusie Ochota.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Oferta praktyk w Allianz Polska; spotkanie informacyjne 20 kwietnia, godz. 14.00

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że Allianz Polska poszukuje kandydatów do programu Praktyka z Perspektywą. To płatne dwumiesięczne praktyki letnie, których pełną listę przedstawiamy w ogłoszeniu.

Panel Ekspercki "Wiedza dla przedsiębiorczości” [26.04.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Wiedza dla przedsiębiorczości”, który odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w godz. 12.00 - 14.00, w Auli C Wydziału Zarządzania UW. Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu dofinansowanego z programu Dialog.

ACCA Day; 26 kwietnia 2018 r.

Drodzy Studenci,

26 kwietnia 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie ACCA Day; stoisko informacyjne będzie dostępne w godz. 9.30-15.30.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 18 maja 2018 r. o godz. 13.00 w sali B106 Wydziału Zarządzania odbędzie się egzamin umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [18 kwietnia 2018 r.]

Uprzejmie informujemy, że 18 kwietnia, w godz. 08.00 - 13.00 na Wydziale Zarządzania odbywa się wiosenna edycja Wampiriady "Przyjdź, oddaj, uratuj"– akcja honorowego krwiodawstwa, organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie na temat storytellingu w zarządzaniu [18.04.2018]

Koło Naukowe Historii i Rozwoju Biznesu Wydziału Zarządzania UW zaprasza na warsztat z prof. Yiannisem Gabrielem na temat storytellingu w zarządzaniu, który odbędzie się 18 kwietnia o godz. 16.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia, zaprasza do udziału w konferencji naukowej - Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 25 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205), przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dariusza Piesio pt.: "Ewolucja systemów franchisingowych w Polsce".

Graduacja Absolwentów WZ UW; 6 lipca 2018

Dziekan Wydziału Zarządzania - prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 6 lipca 2018 r. o godz. 11.00, w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego; 21 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na studia, na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2018 r., w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.