„Biznes XXI wieku” (23-24.05.2016)

Samorząd Studentów Wydział u  Zarządzania UW serdecznie zaprasza na spotkania w ramach wydarzenia „Biznes XXI wieku”, które odbędą się 23 i 24 maja 2016 roku.

Odbędą się one w sali B104 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego według następującego planu:

23 maja 2016 r.:

• godz. 17.30 - 18.15 Dominika Nawrocka - "Czego nie wiedziałam o życiu, gdy byłam na studiach. Kobieta i Pieniądze. Kobieta i Biznes"

Opowie o tym, jak z sukcesami prowadzi własny biznes oraz jak, będąc kobietą, odnalazła się w sferze zdominowanej (jeszcze) przez mężczyzn.

• godz. 18.15-19.00 Marcin Iwuć - "Finanse osobiste według Kena i Barbie. Nie daj się zrobić w balona!"

Wprowadzi nas w świat finansów osobistych i opowie o swoich doświadczeniach związanych ze zmianą nawyków dotyczących finansów osobistych. Udowodni także, jak niewiele trzeba, żeby zmienić stan swojego portfela i oszczędności, a co za tym idzie – zredukować stres związany z wizją utraty bieżących dochodów.

24 maja 2016r.:

• godz. 16.00 – 17.00 Jacek Walkiewicz – „Pełna MOC życia”

Drugiego dnia, o skuteczności w życiu osobistym i zawodowym  w wystąpieniu "Pełna MOC życia" opowie Jacek Walkiewicz, który podczas swoich wystąpień zmotywował tysiące osób do zmiany swojego życia i który ciągle motywuje innych przez swojego bloga. Jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na scenie polskiego Tedx.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebook'u.

Serdecznie zapraszamy!

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 31 stycznia 2018 roku.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym: 22 grudnia 2017 r. – 2 stycznia 2018 r.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Warsztaty z ekspertem Citibanku

W dniach 12-14.12.2017 r. studenci Wydziału Zarządzania mieli okazję uczestniczyć w warsztatach "Procesowanie aktywów funduszy inwestycyjnych na przykładzie MS&S Citibank Europe", prowadzonych przez eksperta z Banku Powierniczego Custody w ramach Citibank Europe.

Klasy pod patronatem Wydziału Zarządzania UW

30 października oraz 13 grudnia br. Wydział Zarządzania UW podpisał umowy o współpracy w zakresie utworzenia klas patronackich w trzech warszawskich liceach.