Konferencja "Sustainable development Polish Roadshow #2" (31.05.2016)

W związku z drugim Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Rozwoju - European Sustainable Development Week,
serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "SD Polish Roadshow #2", która odbędzie się 31 maja 2016 roku w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (Sala B205), przy ulicy Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konferencja "SD Polish Roadshow #2" jest wydarzeniem promującym zrównoważony rozwój  oraz instytucje wdrażające i wspierające tę koncepcję. W ramach tej  konferencji zaplanowane są cztery sesje panelowe, o wspólnym temacie:

Waste, Pollution, Recycling...

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli biznesu, instytucji publicznych, agencji rozwoju regionalnego, organizacji pozarządowych, nauki, edukacji, szkoleń, studentów oraz  wszystkich, którzy są lub chcą być zaangażowani w zrównoważony rozwój.

Przewidywany program Konferencji

• 10.00 - 10.15 - Otwarcie i powitanie
  • 10.15 - 11.45 Sesja I: Biznes i instytucje publiczne, JST, agencje rozwoju regionalnego
  • 11.45 - 12.00 Pytania, dyskusja
  • 12.00 - 12.15 Przerwa networking
  • 12.15 - 13.45 Sesja II: NGO's, nauka, edukacja, szkolenia
  • 13.45 - 14.00 Pytania i Podsumowanie
  • 14.00 Obiad

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących konferencji, prosimy o kontakt z dr. Waldemarem Koziołem, mail: WKoziol@wz.uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 25 czerwca 2018 r. o godz. 14.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Zyznar-Soczewicy pt.: "Czynniki warunkujące realizację projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce".

Szkoła Letnia "Język rosyjski do celów naukowych"

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Szkole Letniej "Język rosyjski do celów naukowych", organizowanej przez Instytut Lingwistyki Stosowanej UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 27 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Kubów pt.: "Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w branży sportowej na przykładzie działalności organizatorów sportu".