„Odkryj UW! Kampus główny” (4–5 czerwca 2016)

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w jubileuszowych weekendach z Uniwersytetem Warszawskim, organizowanych w ramach obchodów 200-lecia Uczelni.

W najbliższy weekend, 4-5 czerwca 2016 r.  centrum wydarzeń jubileuszowych będzie Kampus Główny. W sobotę, od godz. 18.00 do 23.00 zapraszamy na 60 krótkich i fascynujących wykładów z różnorodnych  dziedzin. Zostaną one poprowadzone przez profesorów oraz doktorantów Uniwersytetu. W niedzielę, od godz. 12.00 zapraszamy natomiast  na piknik rodzinny z niezwykłymi atrakcjami.

Kolejne spotkanie z cyklu „Odkryj UW!” odbędzie się na Kampusie Ochota 18 i 19 czerwca br.

Szczegółowe informacje odnośnie wszystkich zaplanowanych wydarzeń dostępne są na stronie: https://uw200.uw.edu.pl/pl/

Serdecznie zapraszamy!

Komunikat Dziekana WZ UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka w sprawie propozycji postanowień Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Nagroda eDukat dla pracownika Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Dr Jakub Górka otrzymał nagrodę eDukat w kategorii najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych za książkę „Interchange Fee Economics. To Regulate or Not to Regulate?”.

Programy Stypendialne Santander Universidades

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłosił nabór na kolejne stypendialne programy globalne: Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 14.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Deręgowskiego pt.: “Metodyka adaptacyjnego zarządzania projektem informatycznym w środowisku korporacyjnym”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 17.04.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kamińskiej-Pietnoczko pt.: “Intruzywne środki kontroli pracowników w kontekście ochrony ich prywatności”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 roku o godz. 12.00, w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Kowalczyk pt.: “Rola recenzji w zarządzaniu środkami na badania naukowe”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 10.00,  w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Nowaka pt.: "Hidden costs of job demands-employee working style misfits”.

Dni Biznesu [9-11 kwietnia 2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Biznesu na Wydziale Zarządzania UW, organizowanych przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości WZ UW.

Zaproszenie na Spotkanie Wielkanocne [15.04.2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 15 kwietnia o godz. 15.00, foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania. Od godz. 15.00 do 17.30 obowiązywać będą godziny dziekańskie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.

Konkurs na zatrudnienie 2. adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania.