Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe (22.06.2016)

Serdecznie zapraszamy na kolejne, podwójne Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się w środę, 22 czerwca 2016 r. o godz. 7.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Gośćmi najbliższego spotkania będą:

• Tomasz Poniński

Prezes Fundacji Innowacyjna Polska oraz funduszu inwestycyjnego Orenore, tworzącego grupę kapitałową działającą w obszarach: life science/biotechnologii i mediów. Członek rad nadzorczych oraz zarządów spółek portfelowych w tym m.in.: AirWayMedix S.A., Adiuvo S.A., Orenore Industries, Netiology. Ekspert w klastrze BTM Innovations. W przeszłości członek rad nadzorczych: firmy leasingowej, spółek z obszaru FMCG, węgierskiej spółki z branży energetycznej, oraz funduszu inwestycyjnego. Były doradca zarządu spółki giełdowej ds. inwestycji i rozwoju, gdzie przygotowywał i nadzorował wdrażanie projektów rozwojowych oraz członek zarządu ds. strategii spółki z obszaru FMCG. Absolwent SGH w Warszawie, kierunków: Zarządzanie oraz Finanse i Bankowość.

• Justyna Politańska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, stypendystka Universidad Complutense de Madrid (program Erasmus-LLP) oraz Universität Konstanz. Przewodnicząca Forum Młodych Lewiatan w latach 2012-2014. Fellow szkoły letniej Humanity in Action 2013. Przez kilka lat związana także z branżą reklamową. Założycielka i prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Od stycznia 2016 r. współtworzy polski oddział TechHub, międzynarodowej społeczności startupów technologicznych.

W programie networking oraz śniadanie z kawą o poranku. Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

Osoby zapisane na spotkanie, prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.