II miejsce Wydziału Zarządzania UW w krajowym rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych

29 czerwca 2016 r. zostały ogłoszone wyniki Rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika Rzeczpospolita, nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego uplasował się na II miejscu w Polsce, w rankingu wydziałów szkół wyższych, prowadzących kierunki ekonomiczne. Kryteriami oceny były m.in. ocena działalności naukowej jednostki, powodzenie absolwentów na rynku pracy, udział w studenckiej i pracowniczej wymianie zagranicznej.

Wydział Zarządzania najwyższą punktację osiągnął w kategorii „Powodzenie absolwentów”, uzyskując 23,5 z 24 możliwych do zdobycia punktów. Pod uwagę zostały wzięte wskaźniki między innymi w następujących podkategoriach:

• czas poszukiwania pracy po studiach (średnio 1,8 miesiąca)
  • średnia miesięczna płaca otrzymana zaraz po studiach (3490,00 zł)

Nasz Wydział został doceniony również za znaczące umiędzynarodowienie studiów. Podkreślono szeroką i prowadzoną w skali ogólnoświatowej współpracę zagraniczną. Liczebność naszych studentów i pracowników, korzystających z wyjazdów zagranicznych, uplasowała nas na 2. pozycji tej kategorii rankingu.

I miejsce w rankingu wydziałów ekonomicznych zajął Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, III miejsce - Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji w dzienniku Rzeczpospolita (30.06.2016 r.)

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne [18 grudnia 2018 r., godz. 16.00]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 16.00,  foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania [15 grudnia 2018 r., godz. 13.00]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Doktorantów do udziału w wyborach do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania, które odbędą się 15 grudnia 2018 r. od godz. 13.00 w sali B104.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Spotkanie z ekspertem z Citibanku [3 grudnia 2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na wykład "Cykl życia transakcji na rynkach kapitałowych – wyzwania, możliwości, przyszłość.", który odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17.45 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

Panel Ekspercki "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie" [5.12.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie", który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Uchwała Rady Wydziału Zarządzania w sprawie zmian statutu Uniwersytetu Warszawskiego

21 listopada 2018 r. Rada Wydziału Zarządzania UW przyjęła Uchwałę w sprawie zmian Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 15 na kwotę 316 096 zł, otrzymała dr Aleksandra Wąsowska.

Nagroda Prezesa NBP dla dr hab. Małgorzaty Olszak

22 listopada 2018 r. zakończyła się VI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Dr hab. Małgorzata Olszak otrzymała wyróżnienie za pracę pt. „Procykliczność działalności bankowej”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.