II miejsce Wydziału Zarządzania UW w krajowym rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych

29 czerwca 2016 r. zostały ogłoszone wyniki Rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika Rzeczpospolita, nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego uplasował się na II miejscu w Polsce, w rankingu wydziałów szkół wyższych, prowadzących kierunki ekonomiczne. Kryteriami oceny były m.in. ocena działalności naukowej jednostki, powodzenie absolwentów na rynku pracy, udział w studenckiej i pracowniczej wymianie zagranicznej.

Wydział Zarządzania najwyższą punktację osiągnął w kategorii „Powodzenie absolwentów”, uzyskując 23,5 z 24 możliwych do zdobycia punktów. Pod uwagę zostały wzięte wskaźniki między innymi w następujących podkategoriach:

• czas poszukiwania pracy po studiach (średnio 1,8 miesiąca)
  • średnia miesięczna płaca otrzymana zaraz po studiach (3490,00 zł)

Nasz Wydział został doceniony również za znaczące umiędzynarodowienie studiów. Podkreślono szeroką i prowadzoną w skali ogólnoświatowej współpracę zagraniczną. Liczebność naszych studentów i pracowników, korzystających z wyjazdów zagranicznych, uplasowała nas na 2. pozycji tej kategorii rankingu.

I miejsce w rankingu wydziałów ekonomicznych zajął Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, III miejsce - Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji w dzienniku Rzeczpospolita (30.06.2016 r.)

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.