II miejsce Wydziału Zarządzania UW w krajowym rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych

29 czerwca 2016 r. zostały ogłoszone wyniki Rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika Rzeczpospolita, nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego uplasował się na II miejscu w Polsce, w rankingu wydziałów szkół wyższych, prowadzących kierunki ekonomiczne. Kryteriami oceny były m.in. ocena działalności naukowej jednostki, powodzenie absolwentów na rynku pracy, udział w studenckiej i pracowniczej wymianie zagranicznej.

Wydział Zarządzania najwyższą punktację osiągnął w kategorii „Powodzenie absolwentów”, uzyskując 23,5 z 24 możliwych do zdobycia punktów. Pod uwagę zostały wzięte wskaźniki między innymi w następujących podkategoriach:

• czas poszukiwania pracy po studiach (średnio 1,8 miesiąca)
  • średnia miesięczna płaca otrzymana zaraz po studiach (3490,00 zł)

Nasz Wydział został doceniony również za znaczące umiędzynarodowienie studiów. Podkreślono szeroką i prowadzoną w skali ogólnoświatowej współpracę zagraniczną. Liczebność naszych studentów i pracowników, korzystających z wyjazdów zagranicznych, uplasowała nas na 2. pozycji tej kategorii rankingu.

I miejsce w rankingu wydziałów ekonomicznych zajął Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, III miejsce - Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji w dzienniku Rzeczpospolita (30.06.2016 r.)

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Warsztaty z ekspertem Citibanku

W dniach 12-14.12.2017 r. studenci Wydziału Zarządzania mieli okazję uczestniczyć w warsztatach "Procesowanie aktywów funduszy inwestycyjnych na przykładzie MS&S Citibank Europe", prowadzonych przez eksperta z Banku Powierniczego Custody w ramach Citibank Europe.

Klasy pod patronatem Wydziału Zarządzania UW

30 października oraz 13 grudnia br. Wydział Zarządzania UW podpisał umowy o współpracy w zakresie utworzenia klas patronackich w trzech warszawskich liceach.

Złoto, srebro i brąz Mistrzostw Świata w Pływaniu dla Wojtka Makowskiego

Wojciech Makowski, student naszego Wydziału, mistrzem, wicemistrzem oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata w pływaniu.

Sekcja piłki siatkowej na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do dokonania deklaracji terminu zajęć sekcji sportowej siatkówki.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Granty Narodowego Centrum Nauki otrzymali dr hab. Krzysztof Walczak oraz mgr Krzysztof Nowak.

Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce, w rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika "Rzeczpospolita", nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja FUROG 2017

27. listopada 2017 r. na Wydziale Zarządzania UW miała miejsce VII edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w ramach cyklu "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych". W tym roku spotkanie odbyło się pod tytułem: "Finanse i rachunkowość wobec zmian zachodzących w gospodarce XXI wieku".

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca roku 2017"

16 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu "Przedsiębiorca roku 2017". Kapituła zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień w czterech kategoriach: Master of Business, Innowacja Roku, Startup UW oraz Startup Wydziału Zarządzania UW.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".