Zaproszenie na spotkanie z ekspertem z Citibank; 20 października 2016

Serdecznie zapraszamy na wykład, który odbędzie się 20 października 2016 r. o godz. 16.00 w Auli C Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Gościem spotkania będzie dr Tomasz Flanek, dyrektor departamentu operacji powierniczych w ramach istniejącego w Polsce Citi Service Centre (CSC) Poland, który opowie o bieżących wyzwaniach biznesowych, rozwoju i potencjale branży, a także możliwościach kariery w międzynarodowej organizacji jaką jest Citibank.

Główne tematy wykładu:

• Citi Service Centre Poland (CSC Poland) – przyczyny powstania, czynniki rozwoju, potencjał dalszego wzrostu, pozycja w strukturach globalnych Citibank
  • Jakie usługi są świadczone przez centrum w Warszawie dla Citibank i dla jego klientów w Europie i na świecie?
  • Operacje obsługi papierów wartościowych i funduszy inwestycyjnych w ramach CSC Poland – zakres, potencjał, obecność na globalnych rynkach kapitałowych
  • Jakie są możliwości rozwoju i międzynarodowej kariery w ramach CSC Poland – czyli jakiego rodzaju ludzie są poszukiwani (kryteria wejścia, możliwości kariery)?
  • Co CSC Poland może zaoferować studentom Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego?
Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking" [25.03.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji międzynarodowej Konferencji Naukowej "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking", która odbędzie się 25 marca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie networkingowe [21 marca 2019 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz Prometeia Innovation Fund serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe "Możliwości rozwoju i finansowania start-upów".

Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką

15 marca 2019 r. Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, podpisał list intencyjny o współpracy z przedstawicielami Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zarządzającej nowoczesną internetową platformą edukacyjno-rekrutacyjną YEP.

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania. Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją".

Wakacyjne programy stypendialne dla studentów WZ UW

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown. Uniwersytety przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019.