W dniach 3-5 kwietnia br. na Wydziale Zarządzania UW odbyła się międzynarodowa konferencja ICCMIT’2017 - International Conference on Communication, Management and Information Technology.

Konferencja stała się forum wymiany poglądów na temat zastosowań informatyki w świecie współczesnym i perspektyw jej rozwoju. Jest to cykliczna konferencja, w tym roku zorganizowana przez Wydział Zarządzania UW i USAR - Universal Society for Applied Research z Czech, we współpracy z Politechniką Częstochowską, Institute of Advanced Studies in Communication (Brazylia) i ITT Technical Institute, USA.

Była to jedna z największych, jak dotąd konferencji wydziałowych. W konferencji uczestniczyły sto dwadzieścia trzy osoby, w tym 90% z zagranicy. Artykuły nadesłało ponad trzystu autorów, prace prawie dwustu z nich zaakceptowano do publikacji.

W ciągu konferencji przedstawiono osiem wystąpień zaproszonych na sesjach plenarnych oraz dziewięćdziesiąt prezentacji tradycyjnych i sześćdziesiąt pięć prezentacji wirtualnych (przy pomocy SKYPE), w czterech równoległych sesjach.

Konferencję ICCMIT’2017 wyróżniała wielokulturowość -  wysoki udział uczestników z zagranicy - blisko z pięćdziesięciu państw, w tym krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej; olbrzymia liczba nadesłanych artykułów i duży udział młodych pracowników nauki (ponad 30%).

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.