W dniach 3-5 kwietnia br. na Wydziale Zarządzania UW odbyła się międzynarodowa konferencja ICCMIT’2017 - International Conference on Communication, Management and Information Technology.

Konferencja stała się forum wymiany poglądów na temat zastosowań informatyki w świecie współczesnym i perspektyw jej rozwoju. Jest to cykliczna konferencja, w tym roku zorganizowana przez Wydział Zarządzania UW i USAR - Universal Society for Applied Research z Czech, we współpracy z Politechniką Częstochowską, Institute of Advanced Studies in Communication (Brazylia) i ITT Technical Institute, USA.

Była to jedna z największych, jak dotąd konferencji wydziałowych. W konferencji uczestniczyły sto dwadzieścia trzy osoby, w tym 90% z zagranicy. Artykuły nadesłało ponad trzystu autorów, prace prawie dwustu z nich zaakceptowano do publikacji.

W ciągu konferencji przedstawiono osiem wystąpień zaproszonych na sesjach plenarnych oraz dziewięćdziesiąt prezentacji tradycyjnych i sześćdziesiąt pięć prezentacji wirtualnych (przy pomocy SKYPE), w czterech równoległych sesjach.

Konferencję ICCMIT’2017 wyróżniała wielokulturowość -  wysoki udział uczestników z zagranicy - blisko z pięćdziesięciu państw, w tym krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej; olbrzymia liczba nadesłanych artykułów i duży udział młodych pracowników nauki (ponad 30%).

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 [3 października 2017 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 3 października 2017 r. o godz. 17.00 w Auli A  przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Spotkanie Wspólnot Wiedzy i Innowacji organizowane przez EIT Health i EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

19 września br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wspólne spotkanie sześciu tematycznych Wspólnot Wiedzy i Innowacji, organizowane przez EIT Health i EIT Food.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2016/2017

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Poradnik dla studentów I roku Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego - Poradnikiem dla studentów I roku.

Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

W dniach 7-8 września br. w siedzibach UW oraz WZ UW odbywają się spotkania Konsorcjum EIT Food, którego nasza uczelnia jest uczestnikiem. EIT Food jest częścią Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ UE i ma na celu wspieranie projektów podnoszących innowacyjność sektora rolno-spożywczego.

Zaproszenie na warsztaty z orientacji kulturowej

Welcome Point UW zaprasza na warsztaty z orientacji kulturowej dla nowoprzybyłych studentów zagranicznych. Warsztaty, skierowane do anglojęzycznych studentów pierwszego roku, zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji 25-26 oraz 27-28 września 2017 r.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Konkursy na zatrudnienie pracowników na Wydziale Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników, na następujących stanowiskach:

Nowość w naszej ofercie! Studia Podyplomowe: Zarządzanie na rynku dzieł sztuki

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w roku akademickim 2017/18, planuje uruchomienie Podyplomowych Studiów Menedżerskich "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki".
Program Studiów adresowany jest do doradców inwestycyjnych, pracowników muzeów i galerii prywatnych, domów aukcyjnych, antykwariuszy, kuratorów prywatnych kolekcji oraz osób zainteresowanych inwestowaniem w sztukę. Studia realizowane są we spółpracy z DZP Sp. k.