Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

14 listopada 2016 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów  Narodowego Centrum Nauki na dofinansowanie projektów badawczych.

Projekt  „Przedsiębiorczość Imigrantów z Dalekiego Wschodu w Polsce”  uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu OPUS 11. Projekt realizować będzie zespół badaczy Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego, pod kierunkiem prof. dr hab. Beaty Glinki.

Celem projektu jest szczegółowa charakterystyka działań przedsiębiorczych, podejmowanych w Polsce przez imigrantów z Dalekiego Wschodu: Wietnamu, Chin, Indii, Korei Południowej i Filipin.

Drugi projekt o nazwie "Recenzowanie w czasach zalewu (overflow), konsekwencje dla zarządzania środkami na badania naukowe" otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu PRELUDIUM 11. Jest on realizowany przez mgr Katarzynę Kowalczyk, doktorantkę Wydziału Zarządzania w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania. Celem projektu jest analiza wpływu nadmiaru informacji (overflow) na recenzowanie prac naukowych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Narodowego Centrum Nauki.

Serdecznie gratulujemy!

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 29 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Popiołek.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Granty Narodowego Centrum Nauki otrzymali dr hab. Krzysztof Walczak oraz mgr Krzysztof Nowak.

Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce, w rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika "Rzeczpospolita", nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w sali B104  Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Łukasza Łaty.

Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem Pracy [22-23 listopada 2017 r.]

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy, które odbędą się w dniach 22-23 listopada 2017 roku.

Wydział Zarządzania z kategorią A za działalność naukową

Wydział Zarządzania UW otrzymał kategorię naukową A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Warsztaty z firmą Goldman Sachs

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, wraz z firmą Goldman Sachs, zaprasza na warsztaty prezentujące działanie jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie.

Konferencja naukowa "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata" [5.12.2017]

Koło Doktorantów Historii i Rozwoju Biznesu wraz z Fundacją na rzecz Historii i Wsparcia Biznesu im. Kordiana Tarasiewicza zapraszają do udziału w Konferencji "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata", która odbędzie się 5.12.2017 r. na WZ UW.