Uniwersytet Warszawski w prestiżowym Projekcie

17 listopada 2016 r. Europejski Instytut Innowacji i Technologii ogłosił wyniki konkursu Food4Future na utworzenie Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (Knowledge and Innovation Community, KIC) w Obszarze Żywności. Zwycięzcą konkursu zostało konsorcjum FoodConnects, którego członkiem jest Uniwersytet Warszawski. Konsorcjum będzie realizowało projekty, których celem ma być zwiększenie wiedzy i innowacyjności w obszarze żywności. Podjęte działania przyczynią się do budowy zrównoważonych łańcuchów dostaw żywności.

Konsorcjum tworzy 50. partnerów z 13. państw, reprezentujących uczelnie wyższe, jednostki naukowo-badawcze oraz środowisko biznesowe. Z Polski, obok Uniwersytetu Warszawskiego, w skład konsorcjum weszły: Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk oraz firmy: Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o. i Raben Management Services Sp. z o.o.

Uniwersytet Warszawski będzie wspierał Wspólnotę Wiedzy i Innowacji w obszarze żywności poprzez, m.in.: prowadzenie badań konsumentów, edukację menedżerską czy wsparcie przedsiębiorczości.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w oparciu o działalność pięciu centrów badawczych (Co-Location Centres, CLC), których zadaniem będzie pobudzanie innowacyjności na poziomie regionalnym. Jedno z nich powstanie w Warszawie i będzie obejmowało Europę Środkowo-Wschodnią oraz kraje nordyckie. Dyrektorem CLC North-East w Warszawie został wykładowca Wydziału Zarządzania, dr hab. Krzysztof Klincewicz, prof. UW.

Więcej informacji na stronie: Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii oraz pod poniższym linkiem.

Spotkanie z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

14 października 2019 r. w godz. 9.30 - 15.30 na Wydziale Zarządzania będzie możliwość spotkania się z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe; oferujemy 19. interesujących specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na 19. interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Oferujemy studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

CARS WZ UW częścią Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego weszło w skład nowo powołanego Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law (EULEN).

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zachęcamy absolwentów studiów magisterskich oraz doktoranckich do wzięcia udziału w konkursie, zorganizowanym przez Główny Urząd Statystyczny. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy doktorskiej z zakresu statystyki oraz popularyzacja wiedzy o statystyce i jej zasobach informacyjnych.

V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania [12.10.2019]

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszają na V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania pt.: „Wyzwania AI. Jak technologia zmieni zarządzanie: czy menedżerowie będą potrzebni?”, które odbędzie się 12 października br. o godz. 16.00.

Sekcja Siatkówki i Koszykówki na Wydziale Zarządzania

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i Pracowników Wydziału do udziału w rozgrywkach Sekcji Siatkówki i Koszykówki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.