Uniwersytet Warszawski w prestiżowym Projekcie

17 listopada 2016 r. Europejski Instytut Innowacji i Technologii ogłosił wyniki konkursu Food4Future na utworzenie Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (Knowledge and Innovation Community, KIC) w Obszarze Żywności. Zwycięzcą konkursu zostało konsorcjum FoodConnects, którego członkiem jest Uniwersytet Warszawski. Konsorcjum będzie realizowało projekty, których celem ma być zwiększenie wiedzy i innowacyjności w obszarze żywności. Podjęte działania przyczynią się do budowy zrównoważonych łańcuchów dostaw żywności.

Konsorcjum tworzy 50. partnerów z 13. państw, reprezentujących uczelnie wyższe, jednostki naukowo-badawcze oraz środowisko biznesowe. Z Polski, obok Uniwersytetu Warszawskiego, w skład konsorcjum weszły: Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk oraz firmy: Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o. i Raben Management Services Sp. z o.o.

Uniwersytet Warszawski będzie wspierał Wspólnotę Wiedzy i Innowacji w obszarze żywności poprzez, m.in.: prowadzenie badań konsumentów, edukację menedżerską czy wsparcie przedsiębiorczości.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w oparciu o działalność pięciu centrów badawczych (Co-Location Centres, CLC), których zadaniem będzie pobudzanie innowacyjności na poziomie regionalnym. Jedno z nich powstanie w Warszawie i będzie obejmowało Europę Środkowo-Wschodnią oraz kraje nordyckie. Dyrektorem CLC North-East w Warszawie został wykładowca Wydziału Zarządzania, dr hab. Krzysztof Klincewicz, prof. UW.

Więcej informacji na stronie: Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii oraz pod poniższym linkiem.

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego na stanowisku specjalisty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kawarskiej pt.: "Nowy Indeks Reguł Fiskalnych dla krajów europejskich jako element stabilizujący zarządzanie publiczne".

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Realizacja Projektu FITOEXPORT w ramach programu GOSPOSTRATEG

Wydział Zarządzania UW został konsorcjantem w Projekcie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pt.: „Zwiększenie konkurencyjności polskich towarów roślinnych na rynkach międzynarodowych poprzez podniesienie ich jakości i bezpieczeństwa fitosanitarnego”.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Organizacja pracy biur Wydziału Zarządzania

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z przerwą świąteczno-noworoczną, wszystkie biura i sekretariaty studiów Wydziału Zarządzania UW będą w dn. 24.12.2018 r. – 01.01.2019 r. nieczynne.