Absolwenci Wydziału Zarządzania laureatami Konkursu na najlepszą pracę magisterską „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

W tegorocznej - X edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności Polski, prace magisterskie tegorocznych Absolwentów Wydziału Zarządzania zdobyły nagrody specjalne.

Praca magisterska Michała Filipka, pt. „Ekspansja polskich przedsiębiorstw na rynki odległe geograficznie - przypadek Asseco Poland S.A. w Afryce Subsaharyjskiej”, decyzją Kapituły Konkursu zdobyła nagrodę specjalną Ministra Rozwoju i Finansów, natomiast praca Aleksandry Siwińskiej, pt. „Przedsiębiorczość kobiet - badanie przedsiębiorstwa typu born global”, zdobyła nagrodę specjalną Fundacji PZU

Aleksandra Siwińska i Michał Filipek są tegorocznymi absolwentami dziennych studiów magisterskich na kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia Wydziału Zarządzania. Obie prace magisterskie zostały napisane pod kierownictwem dr Aleksandry Wąsowskiej.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. i służy popularyzacji tematyki gospodarczej promocji Polski w świecie, wśród studentów, grona akademickiego i szeroko rozumianej opinii publicznej. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Ministra Rozwoju i Finansów, Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Cyfryzacji, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutu Adama Mickiewicza.

Więcej informacji znajduje się na stronie Konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions [10-11 maja 2018 r.]

Wydział Zarządzania wraz z European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM) serdecznie zapraszają do udziału w 1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions, który odbędzie się na Wydziale Zarządzania UW w dniach 10-11 maja 2018 r.

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Inauguracja programu patronackiego

14 lutego 2018 r w siedzibie Wydziału Zarządzania UW odbyła się inauguracja programu Klasy patronackie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Obecnie program jest zrealizowany we współpracy z trzema warszawskimi liceami:

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS, za semestr zimowy roku akademickiego 2017/2018

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.
Ankiety dostępne są w systemie USOS, w zakładce "Dla studentów" - "Ankiety" i są anonimowe. Wyniki ankiety pomogą w poprawieniu procesu dydaktycznego na Wydziale Zarządzania.
Ankiety można uzupełniać  od 24 stycznia do 3 marca 2018 roku. Skala ocen: 1 - ocena najniższa, 5 - ocena najwyższa.

Licząc na udział w ankiecie, dziękujemy za współpracę.

Informacja dla Studentów dotycząca terminu szkolenia

Drodzy Studenci,

28 stycznia 2018 r. odbędzie się Szkolenie z Funkcjonowania Systemów Informatycznych WZ UW. Jest to termin wyznaczony dla osób, które dotychczas nie odbyły szkolenia.
Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Informacja dla Studentów na temat rejestracji w systemie USOS

Drodzy Studenci,

publikujemy informację na temat rejestracji w systemie USOS, na zajęcia w semestrze letnim r.a. 2017/2018.  Informacja dotyczy Studentów następujących studiów:

DSM, DSFRiU, 2 rok MSEMen, stacjonarnych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych oraz MSM, MSFRiU stacjonarnych, kontynuujących naukę w semestrze LETNIM r.a. 2017/2018.

Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.