Harmonogram rejestracji do grup ćwiczeniowych na semestr letni roku ak. 2016/2017.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Dr hab. Sebastian Skuza Podsekretarzem Stanu w MNiSW

Dr hab. Sebastian Skuza, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Praktyki Studenckie w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk studenkich w zakresie transferu i komercjalizacji wiedzy oraz technologii w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW.

Ranking Perspektywy 2017

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2017. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu "Horyzonty Bankowości 2017"

Serdecznie zapraszamy do udziału w multikonferencyjnym projekcie "Horyzonty Bankowości 2017", największym wydarzeniu sektora bankowego 2017 r., organizowanym przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji pod patronatem Związku Banków Polskich.

Zaproszenie do udziału w projekcie BraveCAMP

Serdecznie zapraszamy do udziału w BraveCAMP - nowym projekcie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, skierowanego dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 czerwca 2017 roku o godz. 16.15 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Kołtuniaka.

Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zaprasza do udziału w XI edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Wykładowcy Wydziału Zarządzania UW na międzynarodowej Konferencji

Dr hab. Małgorzata Olszak, dr Patrycja Chodnicka-Jaworska oraz dr Iwona Kowalska uczestniczą w międzynarodowej konferencji „International Risk Management Conference” we Florencji.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Oferta pracy w Phenicoptere Sp. z o.o.

Drodzy Studenci i Absolwenci,

Phenicoptere Sp. z o.o., jedna z najszybciej rozwijających się spółek w Europie Centralnej i Wschodniej, poszukuje pracowników. Spółka założona i prowadzona przez Absolwentki naszego Wydziału, z sukcesem wdrożyła markę GLOV, do ponad 40 krajów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska: