Program płatnych praktyk studenckich w PGNiG

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem edukacyjno stażowym PGNiG S.A., w ramach którego oferowane są m.in. płatne praktyki studenckie w wybranych departamentach spółki oraz możliwość uczestnictwa w wydarzeniach, wspierających proces budowy ścieżki kariery.

Aktualnie prowadzony jest nabór do pierwszej edycji płatnych, trzymiesięcznych praktyk, rekrutacja trwa do 17.01.2017 r.

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się o czegoś więcej o specyfice pracy w działach, w których będą odbywały się praktyki i o programie Złoża Kariery, organizowane jest spotkanie informacyjne z pracownikami PGNiG S.A., które odbędzie się 13.01.2017 r. w Muzeum Gazownictwa na terenie kompleksu PGNiG przy ul. Marcina Kasprzaka 25 w Warszawie.

Szczegóły oraz zapisy są dostępne na stronie  http://gk.pgnig.pl/zloza-kariery

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

publikujemy aktualne informacje dotyczące organizacji życia akademickiego w Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Zarządzania UW, które  mają związek z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW. Uprzejmie prosimy wspólnotę naszego Wydziału o zapoznanie się z treścią ogłoszeń.

Życzymy optymizmu i zdrowia!

Sukces Wydziału Zarządzania UW w Rankingu Uczelni Biznesowych Eduniversal

Szanowni Państwo, drodzy Pracownicy i Studenci Wydziału Zarządzania UW,

ogłoszono tegoroczne wyniki międzynarodowego Rankingu Uczelni Biznesowych – Eduniversal. Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe ze 154. krajów.  W rankingu krajowym Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego po raz kolejny zajął pierwsze miejsce

Zaproszenie na seminarium naukowe, 25 listopada 2020 r., godz. 10.00, online

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium naukowym pod tytułem "Zasada zaspokajania bytowych i socjalnych potrzeb pracownika w zakładowych źródłach prawa pracy, w odniesieniu do rodzicielstwa". Seminarium odbędzie się 25 listopada o godz. 10.00, w przestrzeni wirtualnej.

Spotkanie z Prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem

Drodzy Studenci,

17 listopada o godz. 11:00 zapraszamy na Spotkanie online z Prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem. Transmisja będzie dostępna na profilu @Uniwersytet Warszawski.

Podczas spotkania Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UW odpowie na pytania i wątpliwości dotyczące studiowania i organizacji kształcenia na UW w czasie pandemii.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Wiceprzewodnicząca Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Warszawskiego podaje do wiadomości, że 25.11.2020 o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr. Arkadiusza Zaremby pt.: "Ścieżka decyzyjna klienta w środowisku internetowym".

Konkurs dla Studentów kierunków ekonomicznych - FINSIM Liga Akademicka

Drodzy Studenci, zachęcamy Was do wzięcia udziału w Konkursie FINSIM Liga Akademicka - symulacji zarządzania bankiem on-line. Organizatorzy zapraszają 5-osobowe zespoły, składające się ze studentów kierunków ekonomicznych, z uczelni w całej Polsce. Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 15 listopada 2020r.

Konkurs Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego

Uprzejmie informujemy, że Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne S.A. ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską lub najlepszą rozprawę doktorską, którego celem jest popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa pracy i zabezpieczenia społecznego i promowanie szczególnie uzdolnionych autorów prac magisterskich oraz rozpraw doktorskich.

Konkurs Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego

Uprzejmie informujemy, że Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne S.A. ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską lub najlepszą rozprawę doktorską, którego celem jest popularyzowanie wiedzy z zakresu ustawodawstwa handlowego i gospodarczego, promowanie szczególnie uzdolnionych autorów prac magisterskich oraz rozpraw doktorskich.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Finansów i Rachunkowości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Finansów i Rachunkowości na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie starszego asystenta w Katedrze Finansów i Rachunkowości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie starszego asystenta w Katedrze Finansów i Rachunkowości, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie dydaktycznej. Termin składania aplikacji upływa 6 grudnia 2020 roku.

Konkurs IDUB dla wspólnych zespołów badawczych UW i WUM

trwa konkurs dla wspólnych zespołów badawczych Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w ramach realizowanego na UW programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Celem konkursu jest wspieranie współpracy pomiędzy uczelniami w obszarze realizowanych badań naukowych. Wnioski konkursowe można składać do 30 listopada.

Bezpłatny dostęp do serwisu "Pulsu Biznesu" dla społeczności WZ UW

Szanowni Pracownicy i Studenci WZ UW,

od 27 października 2020 r., udostępniony jest dla Państwa bezpłatny dostęp do treści publikowanych w serwisie „Pulsu Biznesu”. Umowa o współpracy pomiędzy Wydziałem Zarządzania UW a Wydawcą dziennika będzie obowiązywała przez najbliższy rok akademicki, czyli do 30 września 2021 r.