Konferencja naukowa: Konsumenci i przedsiębiorcy młodego pokolenia

serdecznie zapraszamy na konferencję naukową " Konsumenci i przedsiębiorcy młodego pokolenia", która odbędzie się 27 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego  przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w godz. 12.00 - 14.00, w Auli C.

Przedmiotem konferencji będzie charakterystyka postaw konsumenckich i przedsiębiorczych młodego pokolenia.

Program konferencji:

12.00 - 12.05 Otwarcie konfenencji

prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak - Dziekan Wydziału Zarządzania UW

12.05 - 12.15 Wprowadzenie tematyczne

dr hab. Mariusz Trojanowski - Wydział Zarządzania UW; przewodniczący konferencji

Młode pokolenie jako konsumenci:

12.15 - 12.35 dr Paweł Wójcik - Wydział Psychologii UW, partner zarządzający w Futura Media

Młode pokolenie jako przedsiębiorcy:

12.35 - 12.55 dr hab. Izabela Koładkiewicz, prof. ALK - Akademia Leona Koźmińskiego

12.55 - 13.15 dr Anna Pawłowska - Wydział Zarządzania UW

13.15 - 13.45 dyskusja

13.45 - 14.00 zamknięcie konferencji

Partnerem wydarzenia jest AMWAY

Patroni instytucjonalni:

Lewiatan

British Polish Chamber of Commerce

HR Influencers

American Chamber of Commerce in Poland

Agencja Rozwoju Mazowsza SA

Stowarzyszenie INTERIM MANAGERS

Patronat medialny:

KarieraPlus.pl

Serdecznie zapraszamy!

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 [3 października 2017 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 3 października 2017 r. o godz. 17.00 w Auli A  przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Spotkanie Wspólnot Wiedzy i Innowacji organizowane przez EIT Health i EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

19 września br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wspólne spotkanie sześciu tematycznych Wspólnot Wiedzy i Innowacji, organizowane przez EIT Health i EIT Food.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2016/2017

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Poradnik dla studentów I roku Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego - Poradnikiem dla studentów I roku.

Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

W dniach 7-8 września br. w siedzibach UW oraz WZ UW odbywają się spotkania Konsorcjum EIT Food, którego nasza uczelnia jest uczestnikiem. EIT Food jest częścią Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ UE i ma na celu wspieranie projektów podnoszących innowacyjność sektora rolno-spożywczego.

Zaproszenie na warsztaty z orientacji kulturowej

Welcome Point UW zaprasza na warsztaty z orientacji kulturowej dla nowoprzybyłych studentów zagranicznych. Warsztaty, skierowane do anglojęzycznych studentów pierwszego roku, zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji 25-26 oraz 27-28 września 2017 r.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Konkursy na zatrudnienie pracowników na Wydziale Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników, na następujących stanowiskach:

Nowość w naszej ofercie! Studia Podyplomowe: Zarządzanie na rynku dzieł sztuki

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w roku akademickim 2017/18, planuje uruchomienie Podyplomowych Studiów Menedżerskich "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki".
Program Studiów adresowany jest do doradców inwestycyjnych, pracowników muzeów i galerii prywatnych, domów aukcyjnych, antykwariuszy, kuratorów prywatnych kolekcji oraz osób zainteresowanych inwestowaniem w sztukę. Studia realizowane są we spółpracy z DZP Sp. k.