Konferencja naukowa: Konsumenci i przedsiębiorcy młodego pokolenia

serdecznie zapraszamy na konferencję naukową " Konsumenci i przedsiębiorcy młodego pokolenia", która odbędzie się 27 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego  przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w godz. 12.00 - 14.00, w Auli C.

Przedmiotem konferencji będzie charakterystyka postaw konsumenckich i przedsiębiorczych młodego pokolenia.

Program konferencji:

12.00 - 12.05 Otwarcie konfenencji

prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak - Dziekan Wydziału Zarządzania UW

12.05 - 12.15 Wprowadzenie tematyczne

dr hab. Mariusz Trojanowski - Wydział Zarządzania UW; przewodniczący konferencji

Młode pokolenie jako konsumenci:

12.15 - 12.35 dr Paweł Wójcik - Wydział Psychologii UW, partner zarządzający w Futura Media

Młode pokolenie jako przedsiębiorcy:

12.35 - 12.55 dr hab. Izabela Koładkiewicz, prof. ALK - Akademia Leona Koźmińskiego

12.55 - 13.15 dr Anna Pawłowska - Wydział Zarządzania UW

13.15 - 13.45 dyskusja

13.45 - 14.00 zamknięcie konferencji

Partnerem wydarzenia jest AMWAY

Patroni instytucjonalni:

Lewiatan

British Polish Chamber of Commerce

HR Influencers

American Chamber of Commerce in Poland

Agencja Rozwoju Mazowsza SA

Stowarzyszenie INTERIM MANAGERS

Patronat medialny:

KarieraPlus.pl

Serdecznie zapraszamy!

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego na stanowisku specjalisty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kawarskiej pt.: "Nowy Indeks Reguł Fiskalnych dla krajów europejskich jako element stabilizujący zarządzanie publiczne".

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Realizacja Projektu FITOEXPORT w ramach programu GOSPOSTRATEG

Wydział Zarządzania UW został konsorcjantem w Projekcie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pt.: „Zwiększenie konkurencyjności polskich towarów roślinnych na rynkach międzynarodowych poprzez podniesienie ich jakości i bezpieczeństwa fitosanitarnego”.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Organizacja pracy biur Wydziału Zarządzania

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z przerwą świąteczno-noworoczną, wszystkie biura i sekretariaty studiów Wydziału Zarządzania UW będą w dn. 24.12.2018 r. – 01.01.2019 r. nieczynne.