Nabór do programu stypendialnego "Young Translatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI) 2017"

Departament Stanu USA we współpracy z German Marshall Fund of the United States zapraszają do składania aplikacji online do udziału w programie stypendialnym Young Translatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI) 2017.

Program ten umożliwia europejskim przedsiębiorcom nawiązywanie kontaktów, zdobywanie narzędzi i zasobów potrzebnych do rozwoju start-upów i przedsiębiorstw społecznych (social venture), aby umożliwić ich pełen wkład w rozwój gospodarczy i tworzenie miejsc pracy, bezpieczeństwa oraz dobrego zarządzania w danym regionie. Program YTILI jest także międzynarodową platformą networkingową, która wspomaga dialog i współpracę transatlantycką.

W ramach programu YTILI uczestnicy zostaną podzieleni na dwie tury (I tura: czerwiec 2017, II tura: sierpień 2017 r.) i zaproszeni do USA na sesje wprowadzające i organizacyjne w Waszyngtonie, a następnie zostaną przydzieleni do wyznaczonych miast w USA z rozwijającym się lub już ugruntowanym przedsiębiorczym ekosystemem na dwutygodniowy (10 dni roboczych) okres stypendialny. W 2018 roku natomiast odbędzie się konferencja podsumowująca program w jednym z miast w Europie.

Udział w programie jest sponsorowany przez Departament Stanu USA.

Program skierowany jest do obywateli krajów europejskich, pełna lista znajduje się w ogłoszeniu w języku angielskim poniżej.

Aplikacje należy składać online tutaj do dnia 6 lutego, 2017 r.

Po upłynięciu terminu składania aplikacji Departament Stanu oraz German Marshall Fund wyłoni grupę półfinalistów, którzy następnie odbędą rozmowę rekrutacyjną w Ambasadzie USA lub Konsulacie Generalnym USA w danym kraju. Informacja o finalistach wybranych do udziału w programie powinna być ogłoszona przez organizatorów pod koniec marca 2017 r.

Wszelkie informacje na temat programu można znaleźć tutaj.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia.

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [30 maja 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 30 maja 2017 r. w godz. 07.30 - 09.30, w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Wyróżnienia dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania - dr hab. Małgorzata Olszak, dr  hab. Krzysztof Walczak oraz prof. UW, dr hab. Tomasz Zalega zostali nagrodzeni w uznaniu zasług dla prestiżu i rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Sustainable Development SD Polish Roadshow #3

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #3, która odbędzie się 30 maja br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego.

Konferencja „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni” [25 maja 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni”, współorganizowanej przez Wydział Zarządzania, która odbędzie się 25 maja 2017 roku w godz. 09.30 – 18.45 na Wydziale Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.

Placówka Santander Universidades na WZ UW

27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta Placówka Relacyjna Santander Universidades.

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.