Konkurs "Dyplomy dla Warszawy"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Prezydenta m.st. Warszawy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu rozwoju społeczno-gospodarczego Warszawy. Organizatorem Konkursu jest Muzeum Warszawy.

Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 20 marca 2017 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie in Muzeum Warszawy.

Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowanie Projektu WZ UW „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji” ze środków UE

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dofinansowanie ze środków UE dla kolejnego projektu - „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”.

Zaproszenie na Payments Drift Forum 2017 [7-8 września 2017]

Serdecznie zapraszamy pracowników Wydziału Zarządzania UW do bezpłatnego udziału w Payments Drift Forum 2017, konferencji organizowanej przez WZ UW wspólnie z University of Applied Sciences Kaiserslautern i University of Applied Sciences Aschaffenburg.

Nawiązanie współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a Towarową Giełdą Energii

Dziekan Wydziału Zarządzania, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak podpisał w imieniu Uniwersytetu Warszawskiego list intencyjny z Prezesem Zarządu Towarowej Giełdy Energii - Pawłem Ostrowskim.

Dodatkowa tura podpięć zajęć z języków obcych

Decyzją Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia dr hab. Jolanty Choińskiej-Mika, prof. UW  w terminie od 22 sierpnia do 8 września 2017 r. możliwe będzie podpinanie przez studentów kursów z języków obcych, realizowanych w semestrze letnim w roku akademickim 2016/2017.

Ogłoszenie o pracy w Sekcji Ekonomiczno-Finansowej WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie dwóch pracowników administracyjnych w Sekcji Ekonomiczno-Finansowej.

Termin składania aplikacji upływa 31 sierpnia 2017 r.

Treść ogłoszenia znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

International Conference on Banking and Finance (10-11 lipca 2017)

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji, poświęconej tematyce finansów i bankowości, która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 10-11 lipca 2017 roku.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Oferta płatnych praktyk w firmie Between Sports Sp. z o.o.

Firma Between Sports Sp. z o.o. oferuje 2-miesięczne płatne praktyki studenckie w okresie lipca i sierpnia 2017 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń w formie CV, na adres:  aleksandra.zinczuk@betweensports.com

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Dr hab. Sebastian Skuza Podsekretarzem Stanu w MNiSW

Dr hab. Sebastian Skuza, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Praktyki Studenckie w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk studenkich w zakresie transferu i komercjalizacji wiedzy oraz technologii w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW.