Wspomnienie o Śp. Profesorze Grzegorzu Domańskim

11 lutego 2017 roku zmarł profesor Grzegorz Domański. Pracował na Wydziale Zarządzania, kierując do 2012 roku Zakładem Cywilno-Prawnych Problemów Zarządzania.

Profesor Grzegorz Domański był wybitnym specjalistą w dziedzinie prawa cywilnego i handlowego oraz cenionym i lubianym wykładowcą.

Profesor Grzegorz Domański był współzałożycielem i wspólnikiem w największej, niezależnej polskiej kancelarii prawniczej Domański Zakrzewski Palinka. Specjalizował się w prawie spółek, prawie rynku kapitałowego i sprawach arbitrażowych.

Pełnił rolę arbitra Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, był członkiem Rady Arbitrażowej tego Sądu.

Profesor Domański pełnił funkcję Prezesa Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz przewodniczącego i arbitra Sądu Arbitrażowego przy Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest współtwórcą regulaminu giełdowego obrotu papierami wartościowymi. Przewodniczył również Komitetowi Dobrych Praktyk Forum Corporate Governance.

Był współautorem powstających w latach 90-tych projektów ustaw o prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, spółkach z udziałem kapitału zagranicznego, obrocie papierami wartościowymi i narodowych funduszach inwestycyjnych. Był autorem licznych komentarzy do ustaw, publikacji naukowych i artykułów.

Pracowitość i ogromna wiedza Profesora Grzegorza Domańskiego przyczyniły się do sukcesów na wszystkich polach Jego działalności.

Cześć Jego Pamięci!

Uroczystości pogrzebowe Profesora Grzegorza Domańskiego odbędą się w czwartek - 23 lutego 2017 r. o godzinie 13.00,

w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym, na warszawskich Powązkach.

Projekt Wydziału dofinansowany w ramach programu DIALOG

Wydział Zarządzania otrzymał dotację w ramach programu DIALOG dla projektu pt.: „Innowacyjny system wsparcia rozwoju przedsiębiorczości – podniesienie efektywności współpracy nauki z gospodarką”, który został przygotowany wspólnie przez Centrum Przedsiębiorczości i Centrum Projektów i Ekspertyz WZ UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 3 kwietnia 2017 roku o godz. 13.00 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej.

Międzynarodowa Konferencja „Management as a Symphonic (Hi)story” [21 marca 2017]

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji „Management as a Symphonic (Hi)story”, która odbędzie się 21 marca 2017 r. o godz. 17.00 w sali C104 Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie Sekcji Gry Siatkowej [24 marca 2017]

Szanowni Pracownicy i Studenci Wydziału, uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek, 24 marca br. o godz. 15.30 w sali sportowej Wydziału. odbędzie się spotkanie Sekcji Siatkówki.

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. International Conference on Communication, Management and Information Technology, która odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim.

Wykład "10 rzeczy o finansach i GPW, których nie dowiesz się ze studiów" [21 marca 2017]

Studenckie Koło Naukowe Finansów WZ UW serdecznie zaprasza do udziału w wykładzie "10 rzeczy o finansach i GPW, których nie dowiesz się ze studiów", który odbędzie się w najbliższy wtorek, 21 marca o godzinie 18.00 w Auli B Wydziału Zarządzania.

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [21 marca 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 21 marca 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie „Wszystko o rozmowie kwalifikacyjnej” [20.03.2017]

Koło Naukowe Marketingu „Target” serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu „Wszystko o rozmowie kwalifikacyjnej”, które odbędzie się 20 marca 2017 r. o godz. 18.00 w sali B304 Wydziału Zarządzania UW.

Warsztaty z zakresu marketingu z Grupą Sanofi [14.03.2017]

Biuro Karier WZ UW wraz z Grupą Sanofi serdecznie zapraszają do udziału w warsztacie "Marketing Mix w Big Pharma - czy nowe trendy są widoczne i tu?", który odbędzie się 14.03.2017 r. o godz. 15.00 w sali C106 Wydziału Zarządzania.

Zaproszenie na seminarium naukowe - 9 marca 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza  na seminarium naukowe dotyczące rynku pracy, pod tytułem: Zatrudnienie - elastyczność a stabilizacja na rynku pracy, które odbędzie się 9 marca 2017 roku, o godz. 15.30, w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Konkurs „Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie”

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza studentów III roku studiów stacjonarnych licencjackich do udziału w XXI edycji konkursu „Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie”.

Kurs „Napisz z nami tekst naukowy"

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naukowych do udziału w  bezpłatnym kursie "Napisz z nami tekst naukowy", organizowanym przez Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Eduniversal 2014