Wspomnienie o Śp. Profesorze Grzegorzu Domańskim

11 lutego 2017 roku zmarł profesor Grzegorz Domański. Pracował na Wydziale Zarządzania, kierując do 2012 roku Zakładem Cywilno-Prawnych Problemów Zarządzania.

Profesor Grzegorz Domański był wybitnym specjalistą w dziedzinie prawa cywilnego i handlowego oraz cenionym i lubianym wykładowcą.

Profesor Grzegorz Domański był współzałożycielem i wspólnikiem w największej, niezależnej polskiej kancelarii prawniczej Domański Zakrzewski Palinka. Specjalizował się w prawie spółek, prawie rynku kapitałowego i sprawach arbitrażowych.

Pełnił rolę arbitra Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, był członkiem Rady Arbitrażowej tego Sądu.

Profesor Domański pełnił funkcję Prezesa Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz przewodniczącego i arbitra Sądu Arbitrażowego przy Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest współtwórcą regulaminu giełdowego obrotu papierami wartościowymi. Przewodniczył również Komitetowi Dobrych Praktyk Forum Corporate Governance.

Był współautorem powstających w latach 90-tych projektów ustaw o prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, spółkach z udziałem kapitału zagranicznego, obrocie papierami wartościowymi i narodowych funduszach inwestycyjnych. Był autorem licznych komentarzy do ustaw, publikacji naukowych i artykułów.

Pracowitość i ogromna wiedza Profesora Grzegorza Domańskiego przyczyniły się do sukcesów na wszystkich polach Jego działalności.

Cześć Jego Pamięci!

Uroczystości pogrzebowe Profesora Grzegorza Domańskiego odbędą się w czwartek - 23 lutego 2017 r. o godzinie 13.00,

w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym, na warszawskich Powązkach.

Konferencja „Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego” [22.11.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji międzynarodowej konferencji naukowej FUROG, która odbędzie się 22 listopada 2019 r.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Konkurs "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2019 Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie 2 adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [25-26.11.2019]

Wydział Zarządzania UW wraz z partnerami zapraszają do udziału w 48. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 25-26 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW.

Graduacja Absolwentów WZ UW [12 lipca 2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 12 lipca 2019 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej WZ UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych.

Profesor Justin Yifu Lin na otwarciu Centrum Badań nad Nową Ekonomią Strukturalną

W dniach 19-21 czerwca 2019 r.,  gościł w Polsce  Profesor Justin Yifu Lin, z udziałem którego otwarto na Wydziale Zarządzania UW, Centrum Badań nad Nową Ekonomią Strukturalną.

Ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2019

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2019. Kierunek Zarządzanie uznany za najlepszy w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na 3 miejscu w kraju.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską z zakresu statystyki, organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny.

Warsztaty z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu [16-17.10.2019]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu  - 1st PhD Workshop on Qualitative Research Methods in Management, które odbędą się 16-17 października 2019 r.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.