Wspomnienie o Śp. Profesorze Grzegorzu Domańskim

11 lutego 2017 roku zmarł profesor Grzegorz Domański. Pracował na Wydziale Zarządzania, kierując do 2012 roku Zakładem Cywilno-Prawnych Problemów Zarządzania.

Profesor Grzegorz Domański był wybitnym specjalistą w dziedzinie prawa cywilnego i handlowego oraz cenionym i lubianym wykładowcą.

Profesor Grzegorz Domański był współzałożycielem i wspólnikiem w największej, niezależnej polskiej kancelarii prawniczej Domański Zakrzewski Palinka. Specjalizował się w prawie spółek, prawie rynku kapitałowego i sprawach arbitrażowych.

Pełnił rolę arbitra Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, był członkiem Rady Arbitrażowej tego Sądu.

Profesor Domański pełnił funkcję Prezesa Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz przewodniczącego i arbitra Sądu Arbitrażowego przy Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest współtwórcą regulaminu giełdowego obrotu papierami wartościowymi. Przewodniczył również Komitetowi Dobrych Praktyk Forum Corporate Governance.

Był współautorem powstających w latach 90-tych projektów ustaw o prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, spółkach z udziałem kapitału zagranicznego, obrocie papierami wartościowymi i narodowych funduszach inwestycyjnych. Był autorem licznych komentarzy do ustaw, publikacji naukowych i artykułów.

Pracowitość i ogromna wiedza Profesora Grzegorza Domańskiego przyczyniły się do sukcesów na wszystkich polach Jego działalności.

Cześć Jego Pamięci!

Uroczystości pogrzebowe Profesora Grzegorza Domańskiego odbędą się w czwartek - 23 lutego 2017 r. o godzinie 13.00,

w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym, na warszawskich Powązkach.

Konkursy na zatrudnienie pracowników na Wydziale Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników, na następujących stanowiskach:

Ogłoszenie o pracy w Sekcji Ekonomiczno-Finansowej WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie dwóch pracowników administracyjnych w Sekcji Ekonomiczno-Finansowej.

Termin składania aplikacji upływa 31 sierpnia 2017 r.

Treść ogłoszenia znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Nowość w naszej ofercie! Studia Podyplomowe: Zarządzanie na rynku dzieł sztuki

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w roku akademickim 2017/18, planuje uruchomienie Podyplomowych Studiów Menedżerskich "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki".
Program Studiów adresowany jest do doradców inwestycyjnych, pracowników muzeów i galerii prywatnych, domów aukcyjnych, antykwariuszy, kuratorów prywatnych kolekcji oraz osób zainteresowanych inwestowaniem w sztukę. Studia realizowane są we spółpracy z DZP Sp. k.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Dofinansowanie Projektu WZ UW „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji” ze środków UE

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dofinansowanie ze środków UE dla kolejnego projektu - „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”.

Zaproszenie na Payments Drift Forum 2017 [7-8 września 2017]

Serdecznie zapraszamy pracowników Wydziału Zarządzania UW do bezpłatnego udziału w Payments Drift Forum 2017, konferencji organizowanej przez WZ UW wspólnie z University of Applied Sciences Kaiserslautern i University of Applied Sciences Aschaffenburg.

Nawiązanie współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a Towarową Giełdą Energii

Dziekan Wydziału Zarządzania, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak podpisał w imieniu Uniwersytetu Warszawskiego list intencyjny z Prezesem Zarządu Towarowej Giełdy Energii - Pawłem Ostrowskim.

Dodatkowa tura podpięć zajęć z języków obcych

Decyzją Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia dr hab. Jolanty Choińskiej-Mika, prof. UW  w terminie od 22 sierpnia do 8 września 2017 r. możliwe będzie podpinanie przez studentów kursów z języków obcych, realizowanych w semestrze letnim w roku akademickim 2016/2017.

International Conference on Banking and Finance (10-11 lipca 2017)

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji, poświęconej tematyce finansów i bankowości, która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 10-11 lipca 2017 roku.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.