Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”.

Gra Hossa skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w których programie znajduje się przedmiot: Przedsiębiorczość. Gra polega na rozwiązywaniu testu wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, finansach i inwestowaniu. Pełna rozgrywka zawiera 60 pytań, zadawanych w 4 rundach, po 15 pytań w każdej.  W grze znajdują się również pytania wymagające obliczeń matematycznych, na które jest tylko jedna właściwa odpowiedź. Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.

Gra zostanie przeprowadzona 12 czerwca 2018 r. od godz. 9.00 w Auli C Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. W grze Hossa może wziąć udział czterdzieści dwuosobowych drużyn.

Zgłoszenie uczestnictwa

• Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl
  • O uczestnictwie w grze decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenie powinno zawierać:
    - Imiona, nazwiska i adresy mailowe osób tworzących drużynę oraz (opcjonalnie) nazwę drużyny, zgłaszanej do udziału w grze,
    - nazwę i dokładny adres korespondencyjny szkoły, do której uczęszczają zgłaszane osoby.
  • W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie, organizatorzy wyślą potwierdzenie jego przyjęcia.

Informacje dodatkowe

• Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.
  • Osoby zgłaszające się do udziału w grze prosimy o przybycie z legitymacją szkolną i dobrym humorem.
  • Przewidziano, że Gra Hossa zostanie przeprowadzona w godzinach: 9.00 – 15.00, z przerwą na drugie śniadanie.
  • Laureaci rozgrywek otrzymają nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy – dyplomy uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie

Została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie Wydziału Zarządzania. Rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia doktoranckie oraz zapisy na rozmowę kwalifikacyjną trwają do 15 listopada 2018 r.

Wykład Gościnny CARS (19.10.2018)

Laboratorium Lotnictwa Cywilnego Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW ma zaszczyt zaprosić na wykład Prof. Juergena Muellera pt. The New Berlin Airport (BBI): Too late, too expensive and too small! A case study on the politics of airport construction, który odbędzie się 19 października 2018 r. o godz. 17.00 w sali C105 WZ UW.

II edycja Badania nauczycieli akademickich i lektorów

W dniu 15 października 2018 r. rozpoczęła się II edycja Ogólnouniwersyteckiego Badania Nauczycieli Akademickich i Lektorów, realizowana przez Pracownię Ewaluacji Jakości Kształcenia.

Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w badaniu. Badanie dostępne jest pod linkiem - tutaj, po zalogowaniu w USOSweb.

Więcej informacji o badaniu na stronie PEJK.

Nadzwyczajny Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania UW: 20 października 2018

Zarząd  Stowarzyszenia Absolwentów  Wydziału Zarządząnia Uniwersytetu Warszawskiego, na podstawie §18 ust. 1 pkt a), zwołuje Nadzwyczajny Walny Zjazd, który odbędzie się 20 października 2018 r. o godz. 15.30 w Warszawie, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B 106, w siedzibie WZ UW.

Zaproszenie na warsztaty The Digital Innovation Game [22.10.2018]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w warsztatach The Digital Innovation Game. Wydarzenie odbędzie się 22 października 2018 r.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

III Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji

Katedra Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW, serdecznie zapraszają na III Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji, który odbędzie się 14 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania UW. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Szkolenia i spotkania organizowane przez Welcome Point

Welcome Point ma zaszczyt zaprosić wszystkich nowych studentów zagranicznych na spotkania i szkolenia organizowane w październiku na Uniwersytecie Warszawskim.

Międzynarodowa konferencja pt. Judicial Deference in Competition Law [11.10.2018]

11 października 2018 r. CARS WZ UW organizuje w dniu 11 października 2018 r. międzynarodową konferencję pt. Judicial Deference in Competition Law. Jej celem jest przedyskutowanie intensywności sądowej kontroli ustaleń specjalistycznych organów administracji takich jak organy ochrony konkurencji.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.

Sekcje sportowe na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w zajęciach sekcji sportowych na Wydziale Zarządzania.