Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”.

Gra Hossa skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w których programie znajduje się przedmiot: Przedsiębiorczość. Gra polega na rozwiązywaniu testu wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, finansach i inwestowaniu. Pełna rozgrywka zawiera 60 pytań, zadawanych w 4 rundach, po 15 pytań w każdej.  W grze znajdują się również pytania wymagające obliczeń matematycznych, na które jest tylko jedna właściwa odpowiedź. Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.

Gra zostanie przeprowadzona 9 czerwca 2017 r. od godz. 9.00 w Auli A Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. W grze Hossa może wziąć udział czterdzieści dwuosobowych drużyn.

Zgłoszenie uczestnictwa

• Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2017, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl
  • O uczestnictwie w grze decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenie powinno zawierać:
    - Imiona, nazwiska i adresy mailowe osób tworzących drużynę oraz (opcjonalnie) nazwę drużyny, zgłaszanej do udziału w grze,
    - nazwę i dokładny adres korespondencyjny szkoły, do której uczęszczają zgłaszane osoby.
  • W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie, organizatorzy wyślą potwierdzenie jego przyjęcia.

Informacje dodatkowe

• Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.
  • Osoby zgłaszające się do udziału w grze prosimy o przybycie z legitymacją szkolną i dobrym humorem.
  • Przewidziano, że Gra Hossa zostanie przeprowadzona w godzinach: 9.00 – 15.00, z przerwą na drugie śniadanie.
  • Laureaci rozgrywek otrzymają nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy – dyplomy uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Warsztaty z ekspertem Citibanku

W dniach 12-14.12.2017 r. studenci Wydziału Zarządzania mieli okazję uczestniczyć w warsztatach "Procesowanie aktywów funduszy inwestycyjnych na przykładzie MS&S Citibank Europe", prowadzonych przez eksperta z Banku Powierniczego Custody w ramach Citibank Europe.

Klasy pod patronatem Wydziału Zarządzania UW

30 października oraz 13 grudnia br. Wydział Zarządzania UW podpisał umowy o współpracy w zakresie utworzenia klas patronackich w trzech warszawskich liceach.

Złoto, srebro i brąz Mistrzostw Świata w Pływaniu dla Wojtka Makowskiego

Wojciech Makowski, student naszego Wydziału, mistrzem, wicemistrzem oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata w pływaniu.

Sekcja piłki siatkowej na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do dokonania deklaracji terminu zajęć sekcji sportowej siatkówki.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Granty Narodowego Centrum Nauki otrzymali dr hab. Krzysztof Walczak oraz mgr Krzysztof Nowak.

Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce, w rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika "Rzeczpospolita", nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja FUROG 2017

27. listopada 2017 r. na Wydziale Zarządzania UW miała miejsce VII edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w ramach cyklu "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych". W tym roku spotkanie odbyło się pod tytułem: "Finanse i rachunkowość wobec zmian zachodzących w gospodarce XXI wieku".

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca roku 2017"

16 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu "Przedsiębiorca roku 2017". Kapituła zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień w czterech kategoriach: Master of Business, Innowacja Roku, Startup UW oraz Startup Wydziału Zarządzania UW.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".