Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”.

Gra Hossa skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w których programie znajduje się przedmiot: Przedsiębiorczość. Gra polega na rozwiązywaniu testu wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, finansach i inwestowaniu. Pełna rozgrywka zawiera 60 pytań, zadawanych w 4 rundach, po 15 pytań w każdej.  W grze znajdują się również pytania wymagające obliczeń matematycznych, na które jest tylko jedna właściwa odpowiedź. Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.

Gra zostanie przeprowadzona 12 czerwca 2018 r. od godz. 9.00 w Auli C Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. W grze Hossa może wziąć udział czterdzieści dwuosobowych drużyn.

Zgłoszenie uczestnictwa

• Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl
  • O uczestnictwie w grze decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenie powinno zawierać:
    - Imiona, nazwiska i adresy mailowe osób tworzących drużynę oraz (opcjonalnie) nazwę drużyny, zgłaszanej do udziału w grze,
    - nazwę i dokładny adres korespondencyjny szkoły, do której uczęszczają zgłaszane osoby.
  • W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie, organizatorzy wyślą potwierdzenie jego przyjęcia.

Informacje dodatkowe

• Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.
  • Osoby zgłaszające się do udziału w grze prosimy o przybycie z legitymacją szkolną i dobrym humorem.
  • Przewidziano, że Gra Hossa zostanie przeprowadzona w godzinach: 9.00 – 15.00, z przerwą na drugie śniadanie.
  • Laureaci rozgrywek otrzymają nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy – dyplomy uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Spotkanie z ekspertem z Citibanku [3 grudnia 2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na wykład "Cykl życia transakcji na rynkach kapitałowych – wyzwania, możliwości, przyszłość.", który odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17.45 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

Panel Ekspercki "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie" [5.12.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie", który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Uchwała Rady Wydziału Zarządzania w sprawie zmian statutu Uniwersytetu Warszawskiego

21 listopada 2018 r. Rada Wydziału Zarządzania UW przyjęła Uchwałę w sprawie zmian Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 15 na kwotę 316 096 zł, otrzymała dr Aleksandra Wąsowska.

Nagroda Prezesa NBP dla dr hab. Małgorzaty Olszak

22 listopada 2018 r. zakończyła się VI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Dr hab. Małgorzata Olszak otrzymała wyróżnienie za pracę pt. „Procykliczność działalności bankowej”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, którego celem jest docenienie innowacyjnej i przedsiębiorczej działalności Studentów i Absolwentów UW.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w XI edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.