Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”.

Gra Hossa skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w których programie znajduje się przedmiot: Przedsiębiorczość. Gra polega na rozwiązywaniu testu wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, finansach i inwestowaniu. Pełna rozgrywka zawiera 60 pytań, zadawanych w 4 rundach, po 15 pytań w każdej.  W grze znajdują się również pytania wymagające obliczeń matematycznych, na które jest tylko jedna właściwa odpowiedź. Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.

Gra zostanie przeprowadzona 9 czerwca 2017 r. od godz. 9.00 w Auli A Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. W grze Hossa może wziąć udział czterdzieści dwuosobowych drużyn.

Zgłoszenie uczestnictwa

• Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2017, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl
  • O uczestnictwie w grze decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenie powinno zawierać:
    - Imiona, nazwiska i adresy mailowe osób tworzących drużynę oraz (opcjonalnie) nazwę drużyny, zgłaszanej do udziału w grze,
    - nazwę i dokładny adres korespondencyjny szkoły, do której uczęszczają zgłaszane osoby.
  • W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie, organizatorzy wyślą potwierdzenie jego przyjęcia.

Informacje dodatkowe

• Uczestnictwo w rozgrywkach nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu elektronicznego, w tym – komputerów lub kalkulatorów.
  • Osoby zgłaszające się do udziału w grze prosimy o przybycie z legitymacją szkolną i dobrym humorem.
  • Przewidziano, że Gra Hossa zostanie przeprowadzona w godzinach: 9.00 – 15.00, z przerwą na drugie śniadanie.
  • Laureaci rozgrywek otrzymają nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy – dyplomy uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Wydział Zarządzania z kategorią A za działalność naukową

Wydział Zarządzania UW otrzymał kategorię naukową A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Zaproszenie na Jubileusz Profesora Tadeusza Skocznego

Dziekan Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza na konferencję z okazji jubileuszu urodzin Profesora Tadeusza Skocznego, która odbędzie się 27 października 2017 r. od godz. 11.00. Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w uroczystości poprzez wysłanie maila do pani Niny Łazarczyk na adres Nlazarczyk@wz.uw.edu.pl.

Ukrainian Students Weekend [22 października 2017 r.]

Stowarzyszenie Studentów Ukraińskich w Polsce, przy wsparciu Ambasady Ukrainy w RP oraz Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej organizuje w najbliższą niedzielę, 22 października 2017 r. Ukrainian Students Weekend, w ramach którego przewidziane są dyskusje i spotkania z przedstawicielami społeczności ukraińskiej.

Airline Regulatory and Antitrust Conference [20 października 2017]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych (CARS) ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Lotniczą CARS, która odbędzie się 20 października 2017 r. na Wydziale Zarządzania UW w sali B-205.

Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zaprasza do udziału w XI edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 20 października 2017 roku odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich: mgr Katarzyny Zarańskiej oraz mgr. Konrada Łuczaka.

Zapraszamy do Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają przedsiębiorców, innowatorów i właścicieli startupów do udziału w I edycji Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017.

Inauguracja 2017/2018 – listy gratulacyjne

Uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która na Wydziale Zarządzania UW odbyła się 3 października, zaszczycili obecnością znamienici goście, a na ręce Dziekana – prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka skierowano liczne listy gratulacyjne, adresowane do całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Zasady składania podań studenckich na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Studenci, zachęcamy do zapoznania się z zasadami składania podań studenckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.