Warsztaty z Grupą Żywiec [7 marca 2017 r.]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Grupą Żywiec zapraszają do udziału w pierwszym spotkaniu, organizowanym w ramach warsztatów biznesowych o tematyce sprzedażowo-marketingowej oraz human resources.

Podczas tego spotkania, studenci będą mogli poznać szczegóły związane z uczestnictwem w cyklu zajęć projektowych oraz poznać Grupę Żywiec jako nowoczesnego pracodawcę, w której każdy pracownik ma wpływ na tworzenie marki.

Dla zachęcenia studentów do uczestniczenia w spotkaniu, możemy zdradzić, że najlepsza grupa projektowa będzie miała okazję zwiedzić jeden z Browarów Grupy Żywiec.

Spotkanie odbędzie się 7 marca 2017 r.  o godzinie 16.30 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B 205), przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Warsztaty dedykowane są przede wszystkim dla studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie mailem na adres cpie@wz.uw.edu.pl w terminie do 6 marca 2017 r. do godz. 12.00.

Serdecznie zapraszamy!

Pierwsze miejsce studiów Wydziału Zarządzania UW w rankingu Perspektywy 2020

Szanowni Państwo, z radością przyjęliśmy wiadomość o sukcesie Wydziału Zarządzania UW w tegorocznym rankingu kierunków studiów miesięcznika „Perspektywy”. W grupie „Zarządzanie”, studia naszego Wydziału zostały uznane za najlepsze w Polsce z wynikiem 100 pkt.

Kierunek "Zarządzanie" został uwzględniony w ramach kierunków ekonomicznych.

Dziekan Wydziału Zarządzania UW na kadencję 2020-2024

uprzejmie informujemy, że w wyniku wyborów, Dziekanem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję obejmującą lata 2020 – 2024, został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz

Nowo wybrany Dziekan swoją  funkcję obejmie 1 września 2020 r.
Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Konkurs na zatrudnienie doktoranta – stypendysty

Konkurs na zatrudnienie doktoranta – stypendysty w grancie OPUS18 UMO-2019/35/B/HS4/02471 pt.: „Determinanty wpływu polityki makroostrożnościowej na wyniki działalności banków w Europejskim Obszarze Gospodarczym”.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Europejskiego Prawa Gospodarczego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Europejskiego Prawa Gospodarczego

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Rynkowych i Logistyki

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Rynkowych i Logistyki, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Bezpłatne testy na koronawirusa dla pracowników i doktorantów UW

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą skorzystać z bezpłatnych badań na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2. Testy można wykonać od 29 czerwca do 28 sierpnia.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 30 lipca)

W związku z Zarządzeniem Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, informujemy Państwa o wdrożeniu następujących rozwiązań, dotyczących życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW.
Information about coronavirus-related matters and restrictions at the Faculty of Management University of Warsaw.

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak rektorem Uniwersytetu Warszawskiego!

Szanowni Państwo, drodzy Pracownicy i Studenci, Koledzy i Przyjaciele,

Rektorem Uniwersytetu Warszawskiego w kolejnej kadencji na lata 2020-2024, został prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania!

Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu Profesorowi wszelkiej pomyślności w pełnieniu tak ważnej misji, siły, wytrwałości i sukcesów w realizacji programu wyborczego, dla dobra naszej Uczelni i całej naszej uniwersyteckiej społeczności. Wszyscy czujemy wielką dumę z wyboru Profesora Alojzego Z. Nowaka, pierwszego w historii Uniwersytetu Warszawskiego rektora, wywodzącego się z Wydziału Zarządzania!

Konferencja "Managerial Empirical Research Arena" - 25 lipca 2020

serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w Konferencji "Managerial Empirical Research Arena" (MERA), która odbędzie się w formie zdalnej/online, 25 lipca 2020 roku, w najbliższą sobotę o godz. 9.00.

Konferencja będzie poświęcona prezentacji wyników badań, prowadzonych przez Doktorantów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w tym uczestników programu „Zarządzanie wielokulturowością w dobie globalizacji”.