Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2017

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2017, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Ranking Best Masters to zestawienie studiów magisterskich i MBA. W badaniu bierze udział ponad 4000 kierunków studiów, oferowanych przez uczelnie z całego świata. Głównymi  kryteriami oceny są: prestiż programu, wynagrodzenie w pierwszej pracy po ukończeniu studiów oraz satysfakcja studentów. Finalne wyniki grupowane są wg obszarów geograficznych oraz 30 kategorii tematycznych, odpowiadających obszarom studiów.

• Kierunek ‘Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia’ - 2 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Accounting and Auditing’
  • Kierunek ‘International Business Program' - 1 miejsce w Polsce, 3 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘International Management ’
  • Kierunek ‘Global MBA’ prowadzony wraz z uczelniami partnerskimi z Chin, USA oraz Niemiec  - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘General Management’
  • Kierunek ‘Zarzadzanie  środowiskiem’, prowadzony wspólnie z Wydziałami Chemii i Biologii Uniwersytetu Warszawskiego - 1 miejsce w Polsce, 47 w rankingu światowym 'Sustainable Development and Environmental Management'
  • Specjalność studiów magisterskich ‘Marketing’-  1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Marketing’
  • Specjalność studiów magisterskich ‘E-biznes’ - 2 miejsce w Polsce, 25 w rankingu światowym w kategorii ‘E-Business’
  • Specjalność  studiów magisterskich „Rozwój potencjału społecznego” -  1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Human Resources Management’
  • Specjalność studiów magisterskich ,Doradztwo organizacyjne' - 1 miejsce w Polsce, 7 w rankingu światowym w kategorii 'Business Intelligence, Knowledge and Security Management'
  • Studia Excecutive MBA - emba@UW - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Executive MBA & MBA part time’
  • Studia ,International MBA Programme' Centrum Kształcenia Menedżerów - 1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘MBA full time’

Opis rankingu dostępny jest na stronie Eduniversal Best Masters Ranking 2017.

Praktyki Studenckie w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk studenkich w zakresie transferu i komercjalizacji wiedzy oraz technologii w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW.

Ranking Perspektywy 2017

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2017. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu "Horyzonty Bankowości 2017"

Serdecznie zapraszamy do udziału w multikonferencyjnym projekcie "Horyzonty Bankowości 2017", największym wydarzeniu sektora bankowego 2017 r., organizowanym przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji pod patronatem Związku Banków Polskich.

Zaproszenie do udziału w projekcie BraveCAMP

Serdecznie zapraszamy do udziału w BraveCAMP - nowym projekcie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, skierowanego dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 czerwca 2017 roku o godz. 16.15 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Kołtuniaka.

Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zaprasza do udziału w XI edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Wykładowcy Wydziału Zarządzania UW na międzynarodowej Konferencji

Dr hab. Małgorzata Olszak, dr Patrycja Chodnicka-Jaworska oraz dr Iwona Kowalska uczestniczą w międzynarodowej konferencji „International Risk Management Conference” we Florencji.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Oferta pracy w Phenicoptere Sp. z o.o.

Drodzy Studenci i Absolwenci,

Phenicoptere Sp. z o.o., jedna z najszybciej rozwijających się spółek w Europie Centralnej i Wschodniej, poszukuje pracowników. Spółka założona i prowadzona przez Absolwentki naszego Wydziału, z sukcesem wdrożyła markę GLOV, do ponad 40 krajów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska:

Prof. Teresa Czerwińska podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów.