Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [30 maja 2017]

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 30 maja 2017 r. w godz. 07.30 - 09.30, w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Gościem najbliższego Śniadania Networkingowego będzie Pani Martyna Godlewska, która jest założycielką Lady Planer - pierwszej w Polsce firmy zajmującej się ręcznym tworzeniem spersonalizowanych organizerów dla kobiet na zamówienie.

W programie networking oraz kawa o poranku. Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

Więcej informacji na:

Serdecznie zapraszamy!

Wyróżnienia dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania - dr hab. Małgorzata Olszak, dr  hab. Krzysztof Walczak oraz prof. UW, dr hab. Tomasz Zalega zostali nagrodzeni w uznaniu zasług dla prestiżu i rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni” [25 maja 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni”, współorganizowanej przez Wydział Zarządzania, która odbędzie się 25 maja 2017 roku w godz. 09.30 – 18.45 na Wydziale Zarządzania UW.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.

Placówka Santander Universidades na WZ UW

27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta Placówka Relacyjna Santander Universidades.

Sustainable Development SD Polish Roadshow #3

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #3, która odbędzie się 30 maja br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Projekty badawcze „Wpływ konkurencji w sektorze bankowym na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej” oraz "Wpływ otoczenia regulacyjnego na efektywność transmisji impulsu monetarnego poprzez kanał kredytowy" realizowane na Wydziale Zarządzania otrzymały dofinansowanie Narodowego Centrum Nauki.

X edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów do wzięcia udziału w X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych. Ma on na celu zwiększenie zainteresowania studentów tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityki pieniężnej oraz rynków finansowych.

Gala Nagrody CARS 2017 [18 maja 2017 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Gali Nagrody CARS 2017, która odbędzie się 18 maja 2017 r. w godz. 14.00 – 17.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania.