Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

15 maja 2017 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów  Narodowego Centrum Nauki na dofinansowanie projektów badawczych.

Projekt  „Wpływ konkurencji w sektorze bankowym na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej” uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu OPUS 12. Kierownikiem Projektu jest dr hab. Małgorzata Olszak z Katedry Systemów Finansowych Gospodarki Wydziału Zarządzania. Celem projektu jest określenie, w jakim stopniu konkurencja w sektorze bankowym wpływa na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej.

Drugi projekt o nazwie "Wpływ otoczenia regulacyjnego na efektywność transmisji impulsu monetarnego poprzez kanał kredytowy" otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu SONATA 12. Kierownikiem Projektu jest dr Filip Świtała z Zakładu Gospodarki Rynkowej Wydziału, a głównym celem badań będzie analiza roli i skuteczności działania kanału kredytowego transmisji impulsów monetarnych do polskiej gospodarki w zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Narodowego Centrum Nauki.

Serdecznie gratulujemy!

Organizacja pracy biur i biblioteki WZ UW w dn. 24-25.09.2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wyjazdem pracowników na coroczną Konferencją Wydziału Zarządzania UW, sekretariaty studiów oraz Biblioteka WZ UW w dn. 24-25 września 2018 r., będą nieczynne. Punkt Rekrutacyjny, przyjmujący dokumenty od Kandydatów na studia, będzie otwarty bez zmian.

Godziny adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów WZ UW

Terminarz godzin adaptacyjnych organizowanych dla nowo przyjętych studentów Wydziału Zarządzania na rok akademicki 2018/2019.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

Informacja o godzinach otwarcia dziekanatów studiów niestacjonarnych

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek, 21 września 2018 r., Dziekanaty Studiów niestacjonarnych licencjackich oraz magisterskich będą otwarte w godz. 10.00 – 11.45.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 [2 października 2018 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 2 października 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej.

Zmiana indywidualnych numerów kont bankowych Studentów

19 września 2018 r. zmieniają się wszystkie indywidualne numery rachunków bankowych, dostępne na koncie Studenta w systemie USOSweb.

Jesienna edycja warsztatów „Rodzice na Uniwersytecie”

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji warsztatów "Rodzice na Uniwersytecie", realizowanych w ramach pierwszej edycji Budżetu partycypacyjnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.