Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

15 maja 2017 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów  Narodowego Centrum Nauki na dofinansowanie projektów badawczych.

Projekt  „Wpływ konkurencji w sektorze bankowym na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej” uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu OPUS 12. Kierownikiem Projektu jest dr hab. Małgorzata Olszak z Katedry Systemów Finansowych Gospodarki Wydziału Zarządzania. Celem projektu jest określenie, w jakim stopniu konkurencja w sektorze bankowym wpływa na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej.

Drugi projekt o nazwie "Wpływ otoczenia regulacyjnego na efektywność transmisji impulsu monetarnego poprzez kanał kredytowy" otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu SONATA 12. Kierownikiem Projektu jest dr Filip Świtała z Zakładu Gospodarki Rynkowej Wydziału, a głównym celem badań będzie analiza roli i skuteczności działania kanału kredytowego transmisji impulsów monetarnych do polskiej gospodarki w zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Narodowego Centrum Nauki.

Serdecznie gratulujemy!

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Pracownicy, Studenci i Przyjaciele Wydziału Zarządzania UW, składam Państwu życzenia wesołych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych, zdrowia, radości i wiosennego optymizmu!

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak

Dziekan Wydziału Zarządzania UW

Komunikat Dziekana WZ UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka w sprawie propozycji postanowień Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Nagroda eDukat dla pracownika Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Dr Jakub Górka otrzymał nagrodę eDukat w kategorii najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych za książkę „Interchange Fee Economics. To Regulate or Not to Regulate?”.

Programy Stypendialne Santander Universidades

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłosił nabór na kolejne stypendialne programy globalne: Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 14.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Deręgowskiego pt.: “Metodyka adaptacyjnego zarządzania projektem informatycznym w środowisku korporacyjnym”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 17.04.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kamińskiej-Pietnoczko pt.: “Intruzywne środki kontroli pracowników w kontekście ochrony ich prywatności”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 roku o godz. 12.00, w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Kowalczyk pt.: “Rola recenzji w zarządzaniu środkami na badania naukowe”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 10.00,  w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Nowaka pt.: "Hidden costs of job demands-employee working style misfits”.

Dni Biznesu [9-11 kwietnia 2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Biznesu na Wydziale Zarządzania UW, organizowanych przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości WZ UW.

Zaproszenie na Spotkanie Wielkanocne [15.04.2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 15 kwietnia o godz. 15.00, foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania. Od godz. 15.00 do 17.30 obowiązywać będą godziny dziekańskie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.