Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

15 maja 2017 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów  Narodowego Centrum Nauki na dofinansowanie projektów badawczych.

Projekt  „Wpływ konkurencji w sektorze bankowym na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej” uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu OPUS 12. Kierownikiem Projektu jest dr hab. Małgorzata Olszak z Katedry Systemów Finansowych Gospodarki Wydziału Zarządzania. Celem projektu jest określenie, w jakim stopniu konkurencja w sektorze bankowym wpływa na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej.

Drugi projekt o nazwie "Wpływ otoczenia regulacyjnego na efektywność transmisji impulsu monetarnego poprzez kanał kredytowy" otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu SONATA 12. Kierownikiem Projektu jest dr Filip Świtała z Zakładu Gospodarki Rynkowej Wydziału, a głównym celem badań będzie analiza roli i skuteczności działania kanału kredytowego transmisji impulsów monetarnych do polskiej gospodarki w zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Narodowego Centrum Nauki.

Serdecznie gratulujemy!

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego na stanowisku specjalisty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kawarskiej pt.: "Nowy Indeks Reguł Fiskalnych dla krajów europejskich jako element stabilizujący zarządzanie publiczne".

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Realizacja Projektu FITOEXPORT w ramach programu GOSPOSTRATEG

Wydział Zarządzania UW został konsorcjantem w Projekcie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pt.: „Zwiększenie konkurencyjności polskich towarów roślinnych na rynkach międzynarodowych poprzez podniesienie ich jakości i bezpieczeństwa fitosanitarnego”.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Organizacja pracy biur Wydziału Zarządzania

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z przerwą świąteczno-noworoczną, wszystkie biura i sekretariaty studiów Wydziału Zarządzania UW będą w dn. 24.12.2018 r. – 01.01.2019 r. nieczynne.

Spotkanie „Laptopowy milioner, czyli jak stworzyć biznes online z sukcesem?” [13.12.2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z absolwentem Wydziału Zarządzania, przedsiębiorcą, panem Cyprianem Iwuciem, który opowie o barierach i szansach związanych z e-commerce oraz kierunkach rozwoju handlu internetowego.