Prof. Teresa Czerwińska podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, 7 czerwca 2017 r., została powołana na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów, gdzie będzie zajmować się budżetem państwa.

Od grudnia 2015 roku,  Prof. Teresa Czerwińska sprawowała funkcję wiceministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Odpowiadała za pracę Departamentu Budżetu i Finansów oraz Biura Kontroli i Audytu, nadzorowała między innymi wydatki resortu i była odpowiedzialna za stworzenie nowego algorytmu finansowego dla uczelni.

Prof. Teresa Czerwińska jest doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych i pracuje w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych, w Katedrze Systemów Finansowych Gospodarki Wydziału Zarządzania UW. Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem oraz ubezpieczeniach, jest również ekspertem w dziedzinie budżetowania i finansów publicznych.

Serdecznie gratulujemy Pani Profesor!

Ranking Perspektywy 2017

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2017. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu "Horyzonty Bankowości 2017"

Serdecznie zapraszamy do udziału w multikonferencyjnym projekcie "Horyzonty Bankowości 2017", największym wydarzeniu sektora bankowego 2017 r., organizowanym przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji pod patronatem Związku Banków Polskich.

Zaproszenie do udziału w projekcie BraveCAMP

Serdecznie zapraszamy do udziału w BraveCAMP - nowym projekcie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, skierowanego dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 czerwca 2017 roku o godz. 16.15 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Kołtuniaka.

Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zaprasza do udziału w XI edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Wykładowcy Wydziału Zarządzania UW na międzynarodowej Konferencji

Dr hab. Małgorzata Olszak, dr Patrycja Chodnicka-Jaworska oraz dr Iwona Kowalska uczestniczą w międzynarodowej konferencji „International Risk Management Conference” we Florencji.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Oferta pracy w Phenicoptere Sp. z o.o.

Drodzy Studenci i Absolwenci,

Phenicoptere Sp. z o.o., jedna z najszybciej rozwijających się spółek w Europie Centralnej i Wschodniej, poszukuje pracowników. Spółka założona i prowadzona przez Absolwentki naszego Wydziału, z sukcesem wdrożyła markę GLOV, do ponad 40 krajów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska:

Wielki Mecz Wykładowcy vs. Studenci w Siatkówce i Tenisie Stołowym [9 czerwca 2017]

9 czerwca br. w godz. 15.00 – 18.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania odbędzie się Wielki Mecz Wykładowcy vs. Studenci w Siatkówce oraz Tenisie Stołowym.

Sustainable Development SD Polish Roadshow #3 [30 maja 2017]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #3, która odbędzie się 30 maja br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.