Wykładowcy Wydziału Zarządzania UW na międzynarodowej Konferencji

W dn. 12-14 czerwca 2017 r. we Florencji odbywa się X edycja międzynarodowej konferencji  „International Risk Management Conference”.  Uczestniczy w niej troje wykładowców Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Dr hab. Małgorzata Olszak oraz dr Iwona Kowalska przedstawiają wyniki badań prowadzonych w ramach projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Rezultaty dotyczą wpływu polityki makroostrożnościowej na procykliczność rezerw na ryzyko kredytowe banków.

Dr Patrycja Chodnicka-Jaworska prezentuje natomiast wpływ typu inwestora na rating kredytów.

International Risk Management Conference jest cykliczną konferencją, organizowaną przez University of Florence, NYU Stern School of Business, European University Institute oraz University of Udine.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.therisksociety.com

Ranking Perspektywy 2017

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2017. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu "Horyzonty Bankowości 2017"

Serdecznie zapraszamy do udziału w multikonferencyjnym projekcie "Horyzonty Bankowości 2017", największym wydarzeniu sektora bankowego 2017 r., organizowanym przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji pod patronatem Związku Banków Polskich.

Zaproszenie do udziału w projekcie BraveCAMP

Serdecznie zapraszamy do udziału w BraveCAMP - nowym projekcie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, skierowanego dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 czerwca 2017 roku o godz. 16.15 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Kołtuniaka.

Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zaprasza do udziału w XI edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Oferta pracy w Phenicoptere Sp. z o.o.

Drodzy Studenci i Absolwenci,

Phenicoptere Sp. z o.o., jedna z najszybciej rozwijających się spółek w Europie Centralnej i Wschodniej, poszukuje pracowników. Spółka założona i prowadzona przez Absolwentki naszego Wydziału, z sukcesem wdrożyła markę GLOV, do ponad 40 krajów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska:

Prof. Teresa Czerwińska podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów.

Wielki Mecz Wykładowcy vs. Studenci w Siatkówce i Tenisie Stołowym [9 czerwca 2017]

9 czerwca br. w godz. 15.00 – 18.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania odbędzie się Wielki Mecz Wykładowcy vs. Studenci w Siatkówce oraz Tenisie Stołowym.

Sustainable Development SD Polish Roadshow #3 [30 maja 2017]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #3, która odbędzie się 30 maja br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.