Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

EIT Food to część Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ Unii Europejskiej. EIT Food wspiera projekty mające na celu podnoszenie innowacyjności sektora rolno-spożywczego. W ramach struktury EIT Food, regionalny oddział czyli tzw. centrum kolokacji powstało w Warszawie i obejmuje region Europy Środkowo-Wschodniej oraz kraje nordyckie.

7 września br. w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się walne zgromadzenie partnerów całego EIT Food, obserwowane m.in. przez reprezentantów Komisji Europejskiej. Do polskich uczestników konsorcjum EIT Food należą firmy Maspex, Raben, Kontakt.io i GeoPulse, jak również Uniwersytet Warszawski i Polska Akademia Nauk. Zagraniczni partnerzy to wiodące firmy branży spożywczej i dostawcy sprzętu oraz usług dla tej branży, najważniejsze europejskie uczelnie i instytuty badawcze. W spotkaniu biorą udział rektorzy wiodących europejskich uczelni, dyrektorzy zachodnich instytutów badawczych, prezesi największych firm branży spożywczej i dostawców produktów i usług dla tej branży.

Spotkanie jest ogromnym wyróżnieniem dla Uniwersytetu - uczelni udało się zdobyć silną pozycję w konsorcjum, doprowadzić do organizacji najważniejszego walnego zgromadzenia partnerów właśnie w Warszawie, zbudować też silne relacje projektowe z innymi partnerami, dzięki którym w kolejnym roku naukowcy z UW będą realizować w ramach EIT Food dalsze projekty badawcze.

8 września na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się z kolei dedykowane dla podmiotów spoza konsorcjum EIT Food spotkanie dotyczące programu EIT Food Regional Innovation Scheme (RIS), na którym będziemy gościć reprezentantów uczelni i instytutów badawczych z Europy Środkowo-Wschodniej, Włoch, Hiszpanii i Portugalii.

Więcej informacji o uczestnictwie Uniwersytetu Warszawskiego w Projekcie znajduje się pod poniższym linkiem;

dodatkowe informacje o EIT Food można znaleźć na stronie https://www.eitfood.eu/

Wyróżnienia Rektora UW dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania: dr hab. Agnieszka Kacprzak, dr hab. Anna Pawłowska oraz dr hab. Maciej Bernatt otrzymało nagrodę Rektora UW w uznaniu zasług na polu naukowym oraz dydaktycznym.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking" [25.03.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji międzynarodowej Konferencji Naukowej "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking", która odbędzie się 25 marca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie networkingowe [21 marca 2019 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz Prometeia Innovation Fund serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe "Możliwości rozwoju i finansowania start-upów".

Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką

15 marca 2019 r. Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, podpisał list intencyjny o współpracy z przedstawicielami Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zarządzającej nowoczesną internetową platformą edukacyjno-rekrutacyjną YEP.

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania. Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją".

Wakacyjne programy stypendialne dla studentów WZ UW

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown. Uniwersytety przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.