Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

EIT Food to część Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ Unii Europejskiej. EIT Food wspiera projekty mające na celu podnoszenie innowacyjności sektora rolno-spożywczego. W ramach struktury EIT Food, regionalny oddział czyli tzw. centrum kolokacji powstało w Warszawie i obejmuje region Europy Środkowo-Wschodniej oraz kraje nordyckie.

7 września br. w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się walne zgromadzenie partnerów całego EIT Food, obserwowane m.in. przez reprezentantów Komisji Europejskiej. Do polskich uczestników konsorcjum EIT Food należą firmy Maspex, Raben, Kontakt.io i GeoPulse, jak również Uniwersytet Warszawski i Polska Akademia Nauk. Zagraniczni partnerzy to wiodące firmy branży spożywczej i dostawcy sprzętu oraz usług dla tej branży, najważniejsze europejskie uczelnie i instytuty badawcze. W spotkaniu biorą udział rektorzy wiodących europejskich uczelni, dyrektorzy zachodnich instytutów badawczych, prezesi największych firm branży spożywczej i dostawców produktów i usług dla tej branży.

Spotkanie jest ogromnym wyróżnieniem dla Uniwersytetu - uczelni udało się zdobyć silną pozycję w konsorcjum, doprowadzić do organizacji najważniejszego walnego zgromadzenia partnerów właśnie w Warszawie, zbudować też silne relacje projektowe z innymi partnerami, dzięki którym w kolejnym roku naukowcy z UW będą realizować w ramach EIT Food dalsze projekty badawcze.

8 września na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się z kolei dedykowane dla podmiotów spoza konsorcjum EIT Food spotkanie dotyczące programu EIT Food Regional Innovation Scheme (RIS), na którym będziemy gościć reprezentantów uczelni i instytutów badawczych z Europy Środkowo-Wschodniej, Włoch, Hiszpanii i Portugalii.

Więcej informacji o uczestnictwie Uniwersytetu Warszawskiego w Projekcie znajduje się pod poniższym linkiem;

dodatkowe informacje o EIT Food można znaleźć na stronie https://www.eitfood.eu/

Organizacja pracy biur i biblioteki WZ UW w dn. 24-25.09.2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wyjazdem pracowników na coroczną Konferencją Wydziału Zarządzania UW, sekretariaty studiów oraz Biblioteka WZ UW w dn. 24-25 września 2018 r., będą nieczynne. Punkt Rekrutacyjny, przyjmujący dokumenty od Kandydatów na studia, będzie otwarty bez zmian.

Godziny adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów WZ UW

Terminarz godzin adaptacyjnych organizowanych dla nowo przyjętych studentów Wydziału Zarządzania na rok akademicki 2018/2019.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 [2 października 2018 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 2 października 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Międzynarodowa konferencja pt. Judicial Deference in Competition Law [11.10.2018]

11 października 2018 r. CARS WZ UW organizuje w dniu 11 października 2018 r. międzynarodową konferencję pt. Judicial Deference in Competition Law. Jej celem jest przedyskutowanie intensywności sądowej kontroli ustaleń specjalistycznych organów administracji takich jak organy ochrony konkurencji.

Granty EIT Food

Europejski Instytut Technologii - EIT Food, którego partnerem jest Uniwersytet Warszawski, szuka osób, które dysponują innowacyjnymi rozwiązaniami dla rolnictwa oraz przemysłu spożywczego. Osoby te mogą otrzymać grant na rozwój swojego pomysłu!

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej.

Zmiana indywidualnych numerów kont bankowych Studentów

19 września 2018 r. zmieniają się wszystkie indywidualne numery rachunków bankowych, dostępne na koncie Studenta w systemie USOSweb.

Jesienna edycja warsztatów „Rodzice na Uniwersytecie”

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji warsztatów "Rodzice na Uniwersytecie", realizowanych w ramach pierwszej edycji Budżetu partycypacyjnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.