Spotkanie Wspólnot Wiedzy i Innowacji organizowane przez EIT Health i EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

Europejski Instytut Innowacji i Technologii, działający jako organ Unii Europejskiej, obejmuje sześć Wspólnot Wiedzy i Innowacji (ang. Knowledge and Innovation Community, KIC), w tym EIT Food, którego aktywnym członkiem jest Uniwersytet Warszawski. Regionalne centrum kolokacji EIT Food powstało w Warszawie przy wsparciu Uniwersytetu Warszawskiego i obejmuje region Europy Środkowo-Wschodniej oraz kraje nordyckie. EIT wspiera projekty mające na celu podnoszenie innowacyjności wybranych sektorów gospodarki europejskiej.

19 września br. w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wspólne spotkanie sześciu tematycznych Wspólnot Wiedzy i Innowacji, organizowane przez EIT Health i EIT Food. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele kilkudziesięciu organizacji z Polski i krajów sąsiednich, reprezentujących sektory nauki, przemysłu oraz organizacji rządowych i samorządowych. Warsztaty dotyczą możliwości zaangażowania się tych podmiotów w działalność EIT w obszarach zdrowia, żywności, energii, klimatu, surowców naturalnych i technologii cyfrowych.

Więcej informacji o zaangażowaniu Uniwersytetu Warszawskiego w działalność Europejskiego Instytutu Wiedzy i Innowacji znajduje się pod poniższym linkiem: http://wz.uw.edu.pl/aktualnosci/18441/uniwersytet-warszawski-w-prestizowym-projekcie.

Dodatkowe informacje o EIT Food można znaleźć na stronie https://www.eitfood.eu/

Konkurs Ministerstwa Finansów „Podatkowi liderzy”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Podatkowi liderzy”, organizowanym przez Departament Podatków Dochodowych Ministerstwa Finansów.

Materiały dotyczące zmian na Uniwerytecie Warszawskim

Serdecznie zachęcamy całą społeczność akademicką do lektury materiałów dotyczących zmian zachodzących w Uniwersytecie Warszawskim, które wynikają z przyjęcia przez Senat, w czerwcu tego roku, nowego Statutu uczelni.

Materiały i komentarze do nich, zamieszczane są na bieżąco, pod linkiem – tutaj.

Prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz w Uniwersyteckiej Radzie ds. Kształcenia

Senat UW wskazał 5. członków do Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia, która zajmować się będzie koordynowaniem działań strategicznych uczelni w zakresie dydaktyki, rekrutacji i organizacji studiów.

Członkiem Rady został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Prodziekan ds. Studentów i Jakości Kształcenia Wydziału Zarządzania UW.

Serdecznie gratulujemy!

„Równoważni”- kampania na rzecz równego traktowania

„Równoważni” to kampania, której celem jest podkreślenie, że na Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację, a każda osoba, która jej doświadczyła znajdzie wsparcie na uczelni.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe, oferujemy praktyczne specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Pełna oferta studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW jest dostępna pod linkiem - tutaj

Inauguracja Programu Patronackiego WZ UW

16 października 2019 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Programu Patronackiego Wydziału Zarządzania Uniwersyteckiego.

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.