Zapraszamy do Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017

Konkurs Przedsiębiorca Roku 2017 to inicjatywa zorganizowana pod patronatem Dziekana Wydziału Zarządzania dla promowania postaw przedsiębiorczych, innowacyjnych rozwiązań oraz projektów prospołecznych. Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Na zgłoszenia Kapituła Konkursu czeka do 25 października br.

W tegorocznej I edycji konkursu zgłoszenia można przesyłać w 5 kategoriach:

• Master of Business – dla przedsiębiorców będących studentami lub absolwentami UW, którzy założyli firmę i z sukcesem działa ona nieprzerwanie od 10 lat,
  • Startup roku Uniwersytetu Warszawskiego – dla właścicieli startupów, w których przynajmniej jeden z założycieli jest studentem lub absolwentem uczelni,
  • Startup roku Wydziału Zarządzania UW – dla właścicieli startupów, w których przynajmniej jeden z założycieli jest studentem lub absolwentem Wydziału Zarządzania,
  • Innowacja / Innowator roku – dla przedsiębiorców oferujących innowacyjne rozwiązania (produkty lub usługi) – można zgłaszać przedsiębiorstwa istniejące przynajmniej rok i założone przez studenta lub absolwenta UW,
  • Przedsiębiorca społeczny – dla przedsiębiorców wspierających działania na rzecz społeczeństwa (można zgłaszać przedsiębiorstwa założone przez studenta lub absolwenta UW, istniejące przynajmniej rok).

Uwaga: do konkursu w kategorii startupów można zgłaszać jedynie przedsiębiorstwa, które istnieją przynajmniej rok i nie dłużej niż 4 lata.

Gdzie zgłaszać się do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie http://przedsiebiorcyuw.pl/zgloszenie.html. Wniosek konkursowy może wypełnić również pracownik UW, który chce zgłosić znane sobie przedsiębiorstwo. Zgłoszenia można składać do 25 października br.

Wyniki i laureaci

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 10 listopada, a uroczyste ogłoszenie laureatów odbędzie się wieczorem, 16 listopada podczas konferencji „Przedsiębiorczość w XXI wieku”.

Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na szczególne, preferencyjne warunki uczestnictwa w wybranych studiach podyplomowych. Będą też promowani na stronach internetowych UW oraz uzyskają prawo do wykorzystywania tytułu laureata do celów promocyjnych.

Kapituła konkursu

W skład kapituły konkursu wchodzą:

Grzegorz Bielowicki,

Robert Dwiliński,

Marek Dziubiński,

Beata Glinka,

Jerzy M. Gumowski,

Remigiusz Lewandowski,

Katarzyna Łomnicka,

Wojciech Mąka

Alojzy Z. Nowak,

Sebastian Podkański,

Marta Postuła.

Więcej informacji o konkursie znajduje się pod adresem: http://przedsiebiorcyuw.pl/index.html

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie „Laptopowy milioner, czyli jak stworzyć biznes online z sukcesem?” [13.12.2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z absolwentem Wydziału Zarządzania, przedsiębiorcą, panem Cyprianem Iwuciem, który opowie o barierach i szansach związanych z e-commerce oraz kierunkach rozwoju handlu internetowego.

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne [18 grudnia 2018 r., godz. 16.00]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 16.00,  foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania UW.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania [15 grudnia 2018 r., godz. 13.00]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Doktorantów do udziału w wyborach do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania, które odbędą się 15 grudnia 2018 r. od godz. 13.00 w sali B104.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Spotkanie z ekspertem z Citibanku [3 grudnia 2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na wykład "Cykl życia transakcji na rynkach kapitałowych – wyzwania, możliwości, przyszłość.", który odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17.45 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

Panel Ekspercki "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie" [5.12.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie", który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Uchwała Rady Wydziału Zarządzania w sprawie zmian statutu Uniwersytetu Warszawskiego

21 listopada 2018 r. Rada Wydziału Zarządzania UW przyjęła Uchwałę w sprawie zmian Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 15 na kwotę 316 096 zł, otrzymała dr Aleksandra Wąsowska.