Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Główny ciężar kształcenia na powyższych studiach będzie realizowany w ramach seminariów doktoranckich i zajęć rozwijających warsztat metodologiczny doktoranta.

Krok 1: WSTĘPNA AKCEPTACJA

Należy skontaktować się i zostać zaakceptowanym przez jednego z samodzielnych pracowników naukowych prowadzących jedno z 4 seminariów doktoranckich w języku angielskim ( lista poniżej) . Wybranemu Opiekunowi Naukowemu należy przedstawić CV i podać dwa nazwiska osób mogących rekomendować kandydata. W przypadku, gdy rekomendujący jest spoza Wydziału Zarządzania – proszę podać: kim rekomendujący jest, na jakiej podstawie może rekomendować ( promotor, wspólne badania, etc…), telefon, adres e-mail.

Doktoranci będą pracowali w czterech zespołach badawczych:

Udział w jednym z powyższych seminariów nie wyklucza, że rozprawa doktorska będzie pisana pod kierunkiem innego pracownika naukowego.

Osoby zainteresowane  podjęciem studiów, proszone są o jak najszybszy kontakt z jednym z profesorów wymienionych w grupach tematycznych lub z Kierownik Studiów Doktoranckich – Prof. dr hab. Grażyną Wieczorkowską-Wierzbińską.

Pierwsze rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 19 listopada 2017 r.

Kolejne kroki rekrutacji oraz rejestracja na studia, opisane zostały w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów dostępna jest pod poniższym linkiem.

Strona studiów doktoranckich w języku angielskim "Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji"

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowa Konferencja "Science. Society. Business" [4-5.10.2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz z The Development Fund for Science and Cultures zapraszają do udziału w międzynarodowej Konferencji "Science. Society. Business", która odbędzie się 4-5.10.2018 roku na Wydziale Zarządzania UW.

Dzień Otwarty dla Wydziału Zarządzania w siedzibie firmy Procter & Gamble [21.05.2018]

Biuro Karier WZ UW razem z firmą Procter & Gamble serdecznie zapraszają do udziału w P&G Open Day, podczas którego będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy oraz dowiedzieć więcej na temat pracy i praktyk w P&G.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 maja 2018 r. o godz. 12.15 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Mariusza Dąbrowskiego pt.: "Racjonalne wykorzystanie wybranych czynników wytwórczych w szpitalach".

Program Stypendialny Santander Universidades

Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak oraz Fundacja Banku Zachodniego WBK zapraszają Studentów Wydziału Zarządzania do składania, w ramach programu Santander Universidades, wniosków o dofinansowanie wyjazdów oraz projektów.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [26-27.09.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North zapraszają do udziału w 33. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 26-27 września 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW.

Międzynarodowa konferencja "Leadership in the Era of Globalization" [21.05.2018]

Katedra Psychologii i Socjologii Zarządzania WZ UW serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji "Leadership in the Era of Globalization", która odbędzie się 21 maja 2018 r. (poniedziałek), w godz. 13.00 - 19.30 w sali B205.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu PRELUDIUM 14 otrzymała doktorantka Wydziału Zarządzania mgr Małgorzata Kuczara.

Konsultacje "Prawne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej" [23.05.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w indywidualnych konsultacjach "Prawne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej", które odbędą się 23 maja 2018 r. o godz. 17.00 w Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW, sala C421.

Rewizja finansowa w praktyce

Drodzy Studenci,

17 maja 2018 r. o godz. 8.30, w sali B 104 Wydziału Zarządzania UW odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firmy audytorskiej BDO, na którym możecie się dowiedzieć, na czym polega rewizja finansowa i badanie sprawozdań finansowych.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu nauk ekonomicznych

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską, doktorską oraz habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2018 r.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

WuZetalia 2018

Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na WuZetalia - regionalne jUWenalia, które odbędą się 10 maja 2018 r. w kampusie Wydziału Zarządzania.