Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

European Foundation for Management Development (EFMD) przyznał Wydziałowi Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego akredytację EQUIS – jedną z najbardziej uznanych akredytacji dla uczelni biznesowych.  Tym samym nasz Wydział znalazł się w prestiżowym gronie 174 uczelni na świecie posiadających tę akredytację.

EQUIS - European Quality Improvement System -  należy do trzech najbardziej uznanych akredytacji dla uczelni i wydziałów biznesowych. Jej celem jest ocena jakości kształcenia na oferowanych przez daną instytucję programach studiów oraz zapewnianie i podnoszenie jakości edukacji w zakresie zarządzania. Akredytacja kładzie tutaj przede wszystkim nacisk na rozwój zachowań przedsiębiorczych wśród studentów oraz wdrażanie innowacji dydaktycznych. Istotnym elementem oceny jest także proces umiędzynarodowienia uczelni oraz jej współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organizacjami biznesowymi pod kątem przygotowania absolwentów do potrzeb rynku pracy.

Pozytywny wynik procedury akredytacji EQUIS dla Wydziału Zarządzania potwierdza wieloletnie starania władz Wydziału o zapewnienie  najwyższych, zgodnych z przyjętą wizją, misją i strategią standardów jakości, zarówno w zakresie działalności naukowo-badawczej, prowadzonych przez Wydział programów nauczania, jak i współpracy z otoczeniem. Niewątpliwie posiadanie akredytacji EQUIS przyczyni się do większej rozpoznawalności Wydziału na poziomie międzynarodowym.

Posiadanie akredytacji EQUIS stanowi także wymierną korzyść dla studentów i absolwentów Wydziału Zarządzania. Wydział, otrzymując uznanie wiodącej, rozpoznawalnej organizacji, EFMD, posiada gwarancję, że oferuje usługi edukacyjne na najwyższym światowym poziomie. Tak jak najlepsze szkoły biznesu, Wydział z sukcesem łączy wysoki poziom naukowy z praktycznym podejściem do edukacji menedżerskiej. Absolwenci Wydziału Zarządzania mogą bez przeszkód uzyskać uznanie swoich kwalifikacji nie tylko w Polsce, ale także na międzynarodowym rynku pracy.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego jest pierwszą uczelnią publiczną i drugim ośrodkiem w Polsce, któremu została przyznana akredytacja EQUIS. Posiadanie jej umożliwi Wydziałowi uczestnictwo w najbardziej prestiżowych zestawieniach i rankingach szkół biznesu m.in. Rankingu Financial Times.

Akredytacja EQUIS, razem ze zdobytą wcześniej dla studiów MBA akredytacją AMBA, przybliżają Wydział Zarządzania do znalezienia się wśród uczelni z grupy tzw. „Triple Crown” – trzech akredytacji o globalnej rozpoznawalności, których posiadaniem poszczycić się mogą tylko najlepsze szkoły biznesu na świecie.

Informacje odnośnie akredytacji EQUIS dostępne są na stronie: http://www.efmd.org/accreditation-main/equis

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.