Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Od grudnia 2015 roku,  Prof. Teresa Czerwińska sprawowała funkcję wiceministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Odpowiadała za pracę Departamentu Budżetu i Finansów oraz Biura Kontroli i Audytu, nadzorowała między innymi wydatki resortu i była odpowiedzialna za stworzenie nowego algorytmu finansowego dla uczelni.

W czerwcu 2017 roku została powołana na stanowisko wiceministra finansów, zajmując się sprawami budżetu państwa.

Prof. Teresa Czerwińska jest doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych. Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem oraz ubezpieczeniach, jest również cenionym ekspertem w dziedzinie budżetowania i finansów publicznych.

Jest profesorem UW w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych, w Katedrze Systemów Finansowych Gospodarki Wydziału Zarządzania UW.

Serdecznie gratulujemy Pani Profesor!

Życzymy sukcesów!

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę na czas określony w Katedrze Marketingu.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

15 maja 2019 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów NCN na dofinansowanie projektów badawczych OPUS 16 oraz PRELUDIUM 16. Naukowcy Wydziału Zarządzania otrzymali dofinansowanie na realizację projektów badawczych, na łączną kwotę  642 835 zł.

Raport samooceny Wydziału Zarządzania UW

publikujemy Raport samooceny, przygotowany dla Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Wizytacja Komisji PKA w związku z oceną kierunku studiów Zarządzanie, odbędzie się 25 i 26 maja 2019 r.

Panel ekspercki "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy” [21.05.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu eksperckim "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy”, który odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 10.00, w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Miasteczko na styku kultur [17.05.2019]

Zarząd Samorządu Studentów UW wraz z Welcome Point UW oraz Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu UW zapraszają do wspólnego odkrywania Miasteczka na styku kultur – Cultural Hot Spot UW. Wydarzenie odbędzie się 17 maja na Kampusie Głównym UW, w godz. 10.30 - 18.00.

Rekrutacja Studentów do Komisji Stypendialnej WZ UW

Drodzy Studenci,

Komisja Stypendialna WZ UW poszukuje osób chętnych do współpracy.

Studenci proszeni są o wysyłanie CV na adres mailowy: komisjastypendialnawzuw@gmail.com

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja 2019 r.

Projekt Statutu UW

publikujemy Projekt Statutu Uniwersytetu Warszawskiego, który będzie przedmiotem obrad Senatu uczelni w najbliższą środę, 8 maja 2019 r. Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury tego ważnego dla nas wszystkich dokumentu oraz do zapoznania się z listą komentarzy do Propozycji postanowień statutu Uniwersytetu Warszawskiego, wysłanych przez członków społeczności akademickiej.

Zaproszenie do udziału w konferencji: "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu".

17 maja 2019 r. odbędzie się Konferencja "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu", współorganizowana przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie skierowane jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów komunalnych.

Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego

uprzejmie informujemy, że 16 maja 2019 r. o godz. 16.00, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B205, odbędzie się Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.