Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oferta dotyczy okresu od 5 czerwca do 30 września 2018 roku (pracę można podjąć na jeden miesiąc).

• Do podjęcia pracy szczególnie zachęcamy Studentów mających nieuregulowane zobowiązania wobec uczelni. Studenci starający się o odpracowanie czesnego lub innych opłat (np. za warunek), powinni posiadać pisemną zgodę na ich odpracowanie, uzyskaną od Prodziekana ds. studenckich – Pana prof. dr. hab. Grzegorza Karasiewicza.
  • Studentów chętnych do podjęcia pracy, prosimy o kontakt mailowy, w terminie do 7 maja 2018 r., na adres: info@wz.uw.edu.pl
  • W korespondencji zostanie ustalony termin spotkania, które odbędzie się w Sekcji Informacji i Promocji (pok. B004) Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.
  • Szczegóły dotyczące ew. współpracy (wysokość wynagrodzenia, okres zatrudnienia, zakres powierzonych obowiązków i inne), zostaną omówione w czasie indywidualnego spotkania.

Serdecznie zapraszamy!

Konferencja „Rosnący udział systemu finansowego w generowaniu PKB - szansą czy zagrożeniem dla rozwoju społeczno-gospodarczego” [22.11.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji międzynarodowej konferencji naukowej FUROG, która odbędzie się 22 listopada 2019 r.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Konkurs "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2019 Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie 2 adiunktów w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [25-26.11.2019]

Wydział Zarządzania UW wraz z partnerami zapraszają do udziału w 48. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 25-26 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW.

Graduacja Absolwentów WZ UW [12 lipca 2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 12 lipca 2019 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej WZ UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Ubezpieczeń i Rynków Kapitałowych.

Profesor Justin Yifu Lin na otwarciu Centrum Badań nad Nową Ekonomią Strukturalną

W dniach 19-21 czerwca 2019 r.,  gościł w Polsce  Profesor Justin Yifu Lin, z udziałem którego otwarto na Wydziale Zarządzania UW, Centrum Badań nad Nową Ekonomią Strukturalną.

Ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2019

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2019. Kierunek Zarządzanie uznany za najlepszy w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na 3 miejscu w kraju.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską z zakresu statystyki, organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny.

Warsztaty z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu [16-17.10.2019]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach z jakościowych metod badawczych w zarządzaniu  - 1st PhD Workshop on Qualitative Research Methods in Management, które odbędą się 16-17 października 2019 r.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.