Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

W opublikowanym 12 czerwca 2018 r. rankingu studiów MBA magazynu Perspektywy, Program emba@uw - Executive MBA, prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce ex aequo z Canadian Executive MBA (CEMBA) Szkoły Głównej Handlowej oraz Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego, uzyskując 99.8 pkt.

Nasze studia zwyciężyły w najważniejszych kategoriach zestawienia: „Ranga i prestiż studiów” oraz „Cechy merytoryczne programu”, zdobywając maksymalną notę 100 pkt.

Ranking Programów MBA Perspektywy publikowany jest przez Fundację Edukacyjną magazynu Perspektywy. W tegorocznej edycji rankingu oceniono 31 programów studiów MBA, a wziętymi pod uwagę kryteriami były:

• Ranga i prestiż programu (20%)
  • Merytoryczne cechy programu (20%)
  • Opinie absolwentów (15%)
  • Kadra dydaktyczna programu (15%)
  • Studenci programu (15%)
  • Preferencje pracodawców (10%)
  • Wsparcie procesu kształcenia (5%)

Więcej informacji znajduje się na stronie rankingu.

Źródło zdjęć: www.perspektywy.pl

Wyróżnienia Rektora UW dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania: dr hab. Agnieszka Kacprzak, dr hab. Anna Pawłowska oraz dr hab. Maciej Bernatt otrzymało nagrodę Rektora UW w uznaniu zasług na polu naukowym oraz dydaktycznym.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking" [25.03.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji międzynarodowej Konferencji Naukowej "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking", która odbędzie się 25 marca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie networkingowe [21 marca 2019 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz Prometeia Innovation Fund serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe "Możliwości rozwoju i finansowania start-upów".

Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką

15 marca 2019 r. Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, podpisał list intencyjny o współpracy z przedstawicielami Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zarządzającej nowoczesną internetową platformą edukacyjno-rekrutacyjną YEP.

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania. Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją".

Wakacyjne programy stypendialne dla studentów WZ UW

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown. Uniwersytety przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.