Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Działanie było wspierane przez Komisję Europejską - Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) w ramach projektu "x-KIC RIS project", finansowanego na zasadach programu Horyzont 2020. Mentorami w trakcie warsztatów byli reprezentanci EIT Food, EIT Health, EIT Raw Materials, Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Uczestnicy warsztatów przygotowywali prezentacje dla inwestorów i biznesplany, które będą poddane ocenom w międzynarodowym konkursie finansowanym przez EIT i wspierane przez dedykowanych mentorów, pomagających w doskonaleniu modelu biznesowego i koncepcji sprzedaży nowych produktów i usług.

Uniwersytet Warszawski jest partnerem EIT Food i Climate KIC, wspólnot wiedzy i innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Wydział Zarządzania uczestniczy obecnie w realizacji 9 projektów EIT Food, dotyczących wspierania innowacyjności, rozwoju firm startup, doskonalenia polityki innowacyjnej w krajach regionu i badań konsumenckich pozwalających na pogłębienie zaufania konsumentów do żywności.

Organizacja pracy biur i biblioteki WZ UW w dn. 24-25.09.2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wyjazdem pracowników na coroczną Konferencją Wydziału Zarządzania UW, sekretariaty studiów oraz Biblioteka WZ UW w dn. 24-25 września 2018 r., będą nieczynne. Punkt Rekrutacyjny, przyjmujący dokumenty od Kandydatów na studia, będzie otwarty bez zmian.

Godziny adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów WZ UW

Terminarz godzin adaptacyjnych organizowanych dla nowo przyjętych studentów Wydziału Zarządzania na rok akademicki 2018/2019.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

Informacja o godzinach otwarcia dziekanatów studiów niestacjonarnych

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek, 21 września 2018 r., Dziekanaty Studiów niestacjonarnych licencjackich oraz magisterskich będą otwarte w godz. 10.00 – 11.45.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 [2 października 2018 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 2 października 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej.

Zmiana indywidualnych numerów kont bankowych Studentów

19 września 2018 r. zmieniają się wszystkie indywidualne numery rachunków bankowych, dostępne na koncie Studenta w systemie USOSweb.

Jesienna edycja warsztatów „Rodzice na Uniwersytecie”

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji warsztatów "Rodzice na Uniwersytecie", realizowanych w ramach pierwszej edycji Budżetu partycypacyjnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.