Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Ranking Best Masters to zestawienie studiów magisterskich i MBA. W badaniu bierze udział ponad 4000 kierunków studiów, oferowanych przez uczelnie z całego świata. Głównymi  kryteriami oceny są:

• prestiż programu - oceniany na podstawie opinii firm rekrutujących pracowników oraz posiadanych przez instytucję Palm Doskonałości Eduniversal
  • wynagrodzenie w pierwszej pracy po ukończeniu studiów - dane są weryfikowane przez Kapitułę, a płace są przyrównywane do średnich zarobków w kraju uczelni
  • oraz satysfakcja studentów, która jest wyznaczana na podstawie ankiet otrzymanych przez studentów  i absolwentów programu

Dodatkowe punkty uczelnie otrzymują za odestek zagranicznych studentów, studiujących dany kierunek, zagraniczne doświadczenie zawodowe studentów oraz ofertę e-learningową uczelni.

Finalne wyniki grupowane są wg obszarów geograficznych oraz 50 kategorii tematycznych, odpowiadających obszarom studiów.

• Kierunek ‘Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia’ - 1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Accounting’
  • Kierunek ‘International Business Program' - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘International Management’
  • Kierunek ‘Global MBA’ prowadzony wraz z uczelniami partnerskimi z Chin, USA oraz Niemiec  - 1 miejsce w Polsce, 2 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘General Management’
  • Kierunek ‘Zarzadzanie  środowiskiem’, prowadzony wspólnie z Wydziałami Chemii i Biologii Uniwersytetu Warszawskiego - 1 miejsce w Polsce, 26 w rankingu światowym 'Sustainable Development and Environmental Management'
  • Studia Excecutive MBA - emba@UW - 1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Executive MBA’
  • Specjalność studiów magisterskich ‘Marketing’-  1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Marketing’
  • Specjalność studiów magisterskich ‘E-biznes’ - 2 miejsce w Polsce, 22 w rankingu światowym w kategorii ‘E-Business and Digital Marketing’
  • Specjalność  studiów magisterskich „Rozwój potencjału społecznego” -  1 miejsce w Polsce, 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii ‘Human Resources Management’
  • Specjalność studiów magisterskich ,Doradztwo organizacyjne' - 1 miejsce w Polsce, 4 w rankingu światowym w kategorii 'Business Intelligence and Strategy’

Pełny opis rankingu dostępny jest na stronie Eduniversal Best Masters Ranking 2018.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking" [25.03.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji międzynarodowej Konferencji Naukowej "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking", która odbędzie się 25 marca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie networkingowe [21 marca 2019 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz Prometeia Innovation Fund serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe "Możliwości rozwoju i finansowania start-upów".

Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką

15 marca 2019 r. Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, podpisał list intencyjny o współpracy z przedstawicielami Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zarządzającej nowoczesną internetową platformą edukacyjno-rekrutacyjną YEP.

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania. Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją".

Wakacyjne programy stypendialne dla studentów WZ UW

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown. Uniwersytety przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019.