II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs Przedsiębiorca Roku to inicjatywa zorganizowana pod patronatem Dziekana Wydziału Zarządzania dla promowania postaw przedsiębiorczych, innowacyjnych rozwiązań oraz projektów prospołecznych. Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego.

W tegorocznej II edycji konkursu zgłoszenia można przesyłać w 5 kategoriach:

• Master of Business – dla przedsiębiorców będących studentami lub absolwentami UW, którzy założyli firmę i z sukcesem działa ona nieprzerwanie od min. 5 lat,
  • Startup roku Uniwersytetu Warszawskiego – dla właścicieli startupów, w których przynajmniej jeden z założycieli jest studentem lub absolwentem uczelni,
  • Startup roku Wydziału Zarządzania UW – dla właścicieli startupów, w których przynajmniej jeden z założycieli jest studentem lub absolwentem Wydziału Zarządzania,
  • Innowacja / Innowator roku – dla przedsiębiorców oferujących innowacyjne rozwiązania (produkty lub usługi) – można zgłaszać przedsiębiorstwa istniejące przynajmniej rok i założone przez studenta lub absolwenta UW,
  • Przedsiębiorca społeczny – dla przedsiębiorców wspierających działania na rzecz społeczeństwa (można zgłaszać przedsiębiorstwa założone przez studenta lub absolwenta UW, istniejące przynajmniej rok).

Uwaga: do konkursu w kategorii startupów można zgłaszać jedynie przedsiębiorstwa, które istnieją przynajmniej rok i nie dłużej niż 4 lata.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie http://przedsiebiorcyuw.pl/zgloszenie.html. Wniosek konkursowy może wypełnić również pracownik UW, który chce zgłosić znane sobie przedsiębiorstwo. Zgłoszenia można składać do 5 października br.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 10 listopada br., a uroczyste ogłoszenie laureatów odbędzie się wieczorem, 15 listopada podczas konferencji „Przedsiębiorczość w XXI wieku”. Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na szczególne, preferencyjne warunki uczestnictwa w wybranych studiach podyplomowych. Będą też promowani na stronach internetowych UW oraz uzyskają prawo do wykorzystywania tytułu laureata do celów promocyjnych.

W skład kapituły konkursu wchodzą:

• Jan Krzysztof Bielecki
  • Grzegorz Bielowicki
  • Robert Dwiliński
  • Marek Dziubiński
  • Beata Glinka
  • Jerzy M. Gumowski
  • Remigiusz Lewandowski
  • Katarzyna Łomnicka
  • Wojciech Mąka
  • Alojzy Z. Nowak
  • Sebastian Podkański
  • Marta Postuła

Więcej informacji o konkursie znajduje się pod adresem: http://przedsiebiorcyuw.pl/index.html

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Spotkanie z ekspertem z Citibanku [3 grudnia 2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na wykład "Cykl życia transakcji na rynkach kapitałowych – wyzwania, możliwości, przyszłość.", który odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17.45 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

Panel Ekspercki "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie" [5.12.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie", który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Uchwała Rady Wydziału Zarządzania w sprawie zmian statutu Uniwersytetu Warszawskiego

21 listopada 2018 r. Rada Wydziału Zarządzania UW przyjęła Uchwałę w sprawie zmian Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 15 na kwotę 316 096 zł, otrzymała dr Aleksandra Wąsowska.

Nagroda Prezesa NBP dla dr hab. Małgorzaty Olszak

22 listopada 2018 r. zakończyła się VI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Dr hab. Małgorzata Olszak otrzymała wyróżnienie za pracę pt. „Procykliczność działalności bankowej”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, którego celem jest docenienie innowacyjnej i przedsiębiorczej działalności Studentów i Absolwentów UW.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w XI edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.