Jesienna edycja warsztatów „Rodzice na Uniwersytecie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w jesiennej edycji warsztatów "Rodzice na Uniwersytecie", realizowanych w ramach pierwszej edycji Budżetu partycypacyjnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Najbliższe warsztaty odbędą się 27 września br. w budynku Starej Biblioteki UW, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Podczas modułu prawnego dr Barbara Godlewska-Bujok przybliży prawne aspekty funkcjonowania rodzica na uniwersytecie, natomiast prof. Mirosława Huflejt-Łukasik w ramach modułu psychologicznego opowie o tym, co jest pomocne w komunikowaniu się w trudnych sytuacjach w pracy. W ramach modułu warsztatowego, z pomocą dr. Dobromira Dziewulaka, będą Państwo mieli możliwość wypracowania pomysłów dotyczących tego, jak uczynić uniwersytet miejscem bardziej przyjaznym dla rodziców.

Zapisy na warsztaty dostępne są pod adresem: www.rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl/zapisz-sie-na-warsztaty/

Kolejne warsztaty odbędą się 16 października, 6 listopada oraz 20 listopada br. Informacja o miejscu warsztatów w powyższych terminach oraz możliwość zapisu będzie dostępna na stronie www.rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl od początku października br.

Serdecznie zapraszamy!

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Spotkanie „Laptopowy milioner, czyli jak stworzyć biznes online z sukcesem?” [13.12.2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z absolwentem Wydziału Zarządzania, przedsiębiorcą, panem Cyprianem Iwuciem, który opowie o barierach i szansach związanych z e-commerce oraz kierunkach rozwoju handlu internetowego.

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne [18 grudnia 2018 r., godz. 16.00]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 16.00,  foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania UW.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania [15 grudnia 2018 r., godz. 13.00]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Doktorantów do udziału w wyborach do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania, które odbędą się 15 grudnia 2018 r. od godz. 13.00 w sali B104.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Spotkanie z ekspertem z Citibanku [3 grudnia 2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na wykład "Cykl życia transakcji na rynkach kapitałowych – wyzwania, możliwości, przyszłość.", który odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17.45 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

Panel Ekspercki "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie" [5.12.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie", który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.