FinTech & InsurTech Digital Congress (13-14.11.2018 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji FinTech & InsurTech Digital Congress, której patronem honorowym jest Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Konferencja odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2018 r. w Hotelu Westin w Warszawie.

Głównym celem Konferencji jest wskazanie wpływu innowacji oraz rozwoju technologicznego na funkcjonowanie organizacji, na niezwykle konkurencyjnym i nieprzewidywalnym globalnym rynku. Działanie w turbulentnym otoczeniu powinno skutkować rozwojem umiejętności adaptacji do zmieniających się warunków. Konieczne staje się więc wykorzystanie nadarzających się szans w otoczeniu biznesowym. Aby efektywnie wykorzystać potencjał szybko rozwijającego się rynku, trzeba edukować swoich pracowników tak, aby nie bali się automatyzacji, digitalizacji i robotyzacji, a następnie wprowadzać nowoczesne rozwiązania do praktyk biznesowych. Firma, która otworzy się na zmiany będzie musiała również przeformułować swoją kulturę organizacji, dostosowując ją do nowych, panujących zasad.

Szczegółowy Program Konferencji znajduje się pod poniższym linkiem: http://fintechdigitalcongress.pl/program/

Więcej informacji na temat FinTech & InsurTech Digital Congress można znaleźć na oficjalnej stronie kongresu: www.fintechdigitalcongress.pl oraz profilach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz LinkedIn.

Serdecznie zapraszamy!

Profesor Alojzy Z. Nowak w gronie wybitnych ekonomistów

Prof. Alojzy Z. Nowak – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, został członkiem Rady Naukowej Instytutu Nowej Ekonomii Strukturalnej  na Uniwersytecie w Pekinie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego na stanowisku specjalisty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kawarskiej pt.: "Nowy Indeks Reguł Fiskalnych dla krajów europejskich jako element stabilizujący zarządzanie publiczne".

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Badań Naukowych.

Realizacja Projektu FITOEXPORT w ramach programu GOSPOSTRATEG

Wydział Zarządzania UW został konsorcjantem w Projekcie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pt.: „Zwiększenie konkurencyjności polskich towarów roślinnych na rynkach międzynarodowych poprzez podniesienie ich jakości i bezpieczeństwa fitosanitarnego”.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Santander Bank Polska: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych?, którego organizatorem jest współpracujący z naszą Uczelnią, Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie i zgłosić pomysł działania w następujących obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.