Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

Bezpłatne bilety wstępu na Dni Kariery, do pobrania, są dostępne na stronie:  www.dnikariery.pl

Uczestników prosimy o przygotowanie i zabranie ze sobą kilku egzemplarzy CV.

Do zobaczenia na Szturmowej!

I miejsce studiów ekonomicznych WNE i Wydziału Zarządzania UW w rankingu dziennika "Rzeczpospolita"

Studia ekonomiczne Uniwersytetu Warszawskiego, reprezentowane przez WNE i Wydział Zarządzania,  zajęły pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu dzienika Rzeczpospolita. Miejsce lidera zostało przyznane w kategorii uczelni nieekonomicznych, prowadzących kształcenie na kierunkach związanych z ekonomią, jak: finanse, rachunkowość czy zarządzanie. Uczelnie zostały ocenione w czterech kategoriach: kariera absolwentów, która w tym roku, w największym stopniu zaważyła na końcowym wyniku, jakość nauczania, potencjał naukowy oraz umiędzynarodowienie.

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne [17 grudnia 2019 r., godz. 15.30]

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 17 grudnia (we wtorek) o godz. 15.30, w Auli A, (budynek A, II piętro) przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę na czas okreśłony w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania; Zakładzie Cywilno-Prawnych Problemów Zarządzania. Termin składania aplikacji upływa 15 stycznia 2020 r.

Wydział Zarządzania UW zajął I miejsce w Polsce, II w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

Tegoroczna konwencja międzynarodowego rankingu Eduniversal, odbyła się w dniach: 26-29 października 2019 r., w Bangkoku. Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe ze 154. krajów.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin składania aplikacji upływa 15 grudnia 2019 roku.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Akcja „UW gratuluje Oldze Tokarczuk”

10 grudnia 2019 roku absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Pani Olga Tokarczuk, odbierze literacką Nagrodę Nobla. Transmisja z wręczenia nagród będzie dostępna online, od godz. 16.30, pod adresem: https://www.nobelprize.org/

9 i 10 grudnia na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się akcja „UW gratuluje Oldze Tokarczuk”, w czasie której członkowie naszej społeczności będą mogli sfotografować się, pozując przy specjalnej ramce okolicznościowej.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 10.12.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Luterek pt.: "Determinanty modelu pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce." Praca została napisana pod kierunkiem naukowym dr hab., prof. UW Teresy Czerwińskiej oraz promotora pomocniczego dr. Piotra Jaworskiego.

Spotkanie informacyjne 4EU+

5 grudnia w godz. od 9.00 do 11.30 w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące działań zaplanowanych dla Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Sojuszu 4EU+ oraz projektu „Uniwersytety Europejskie”. Mogą wziąć w nim udział wszyscy członkowie społeczności UW. Więcej infromacji znajduje się pod poniższym linkiem.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 02.12.2019 r. o godz. 16.30 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Bogdana Szafrańskiego pt.: "Możliwość adaptacji w Polsce amerykańskich rozwiązań emerytalnych opartych na pracowniczej własności akcji”. Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Andrzeja Sopoćko.

III edycja konkursu: Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego rozstrzygnięta

21 listopada podczas uroczystej gali zorganizowanej w dawnej Bibliotece UW, ogłoszono wyniki III edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

e-usługi UW - innowacje na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszany na spotkanie, które odbędzie się  3 grudnia br. w siedzibie Wydziału Zarządzania UW, promujące usługi zrealizowane w projekcie „e-UW- rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego związanych z edukacją”. Nieograniczony, mobilny dostęp do zasobów bibliotecznych (E-wypożyczalnia) oraz możliwość pracy zdalnej - Wirtualne laboratoria komputerowe. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 w Auli C.